Connect with us

Güncel

VALORANT’ta renkli yazı nasıl yazılır?

Valorant’ta renkli metin yazmak ister misiniz?

Valorant

Valorant, oyuncuların belirli rollere sahip renkli metni yazmasına izin veriyor. Oyuncular bunu estetik nedenlerle kullanıyor olsa da, nasıl kullanılacağını bilmek takım oyunlarında size üstünlük sağlayabilir, oyunda nasıl renkli metin yazacağınızı bilmek istiyorsanız, işte yapmanız gerekenler.

Valorant’ta Renkli Metin Nasıl Elde Edilir

Oyunda renkli metin yazmak için belirli kodları kullanmanız gerekecek, aşağıda oyunda metin rengini değiştirmek için belirli kodları bulacaksınız:

Renk Kodları
Mavi: <team>Metin</>
Sarı: <system>Metin</>
Yeşil: <notification>Metin</>
Pembe: <warning>Metin</>
Kırmızı: <enemy>Metin</>

Yukarıda gösterilen kodun Metin kısmına istediğiniz herhangi bir metni ekleyebilirsiniz, sohbet kutusunu açtığınızdan emin olun ve ardından mesajınızı yazın.

Metin için beyaz dışında oyunda kullanabileceğiniz sadece bu 5 renk varken, bir FPS oyununda belirli bir stile sahip olmak için basit HTML kodlarını kullanabileceğinizi gösteriyor.

Riot’un gelecekte oyuncuların kendilerini özgürce ve kolayca ifade edebilmeleri için daha fazla renk eklemesi ihtimali olabilir.

Oyunda renkli metinlere sahip olmak, takımların oynanışına farklı bir bakış açısı kazandırabilir ve oyuna daha fazla bağlam katabilir.

Riot henüz bu konuda özel bir şey söylemedi, ancak yakında ek renkler için komutları bırakabileceklerini umuyoruz.

Valorant’ta Emoji Nasıl Eklenir?

Valorant’a emoji eklemek için tek yapmanız gereken Numpad’inizde Alt + bir sayıya basmak. Örneğin: Alt+ 3 size bir kalp kazandıracak, tıpkı bu farklı sayı kodlarının size farklı emojiler kazandıracağı gibi.

Millennium Agency Esports RED CS:GO kadrosunu duyurdu

LCK 2021 Yaz Mevsimi birinci hafta ilk gün karşılaşmaları tamamlandı

1 Yorum

1 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel