Connect with us

VALORANT

Riot, VALORANT’taki Sage’in duvarını düzelteceğini söyledi!

Riot, Sage duvarı ile yapılan boost ile ilgileneceğini söyledi.

sage valorant

VALORANT kapalı betası çıktığından beri oyuncular Sage karakterinin duvarı ile kendilerine harita avantajı yaratabilecek oyunlar yapmaya başladı!

Sage duvarını kullanarak oyun başında neredeyse tüm haritayı görebilecek şekilde avantaj kazanılabiliyor. Bu durum herhangi bir hileli davranış içermese de oyunculara oyunu zehir edebiliyor.

VALORANT yürütücüsü Riot Ziegler durumun farkında olduklarını ve olabilecek en kısa zamanda bir çözüm getireceklerini açıkladı.

“Duvar sorununu bildirenleriniz için, merak etmeyin çözmek için uğraşıyoruz. Takipte kalın.”

İlginizi Çekebilir: G2, Origen’i yenerek playofflarda bir üst tura yükseldi

Oyunda bulunan üç haritada da kullanılabilen bu duvar oyunu bir çok oyuncu tarafından yetkililere Twitter ve Reddit üzerinden bildirildi. Kullanımı ise şöyle: aşağıdaki videoda göreceğiniz yerlere Sage duvarını kuruyor, Omen de bu duvarın üzerine ışınlanarak haritanın bir çok noktasına görüş kazanıyor.

BROKEN Sage Boosts from r/VALORANT

Bir çok insan bu duvar oyununun CS:GO‘daki “boost” mantığına çok benzediğini söylüyor. Yani bu durumdan şikayetçi olmayan oyuncular yok değil. Aslına baktığımız zaman bu da bir strateji.

Riot’un, VALORANT kapalı beta sürecinde çıkan bu stratejileri değerlendirmesi gerekiyor. İlerleyen zamanlarda oyuncular bunun yanına bir çok strateji de ekleyeceklerdir ve fanlar gelecek yamalarda oyuna daha fazla bu tarz oyun kapasitelerinin eklenmesini bekleyecektir.

100 Thieves’in düzenlediği Valorant turnuvasında takımlar belli olmaya başladı!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT