Connect with us

VALORANT

Riot, VALORANT savaş biletinden VP kazanılmayacağını açıkladı

VALORANT savaş biletleri VP kazandırmayacak!

VALORANT Sistem Gereksinimleri: VALORANT Kaç GB?

VALORANT yetkililerinden Joe “SWAGGERNAU7” Lee geçtiğimiz günlerde oyuncuların kafasına çok takılan, savaş biletinden VP kazanımı sorusunu yanıtladı: Neden savaş biletinden VP yerine Radyanit Puanı kazanıyoruz?

Riot geliştiricileri yaptıkları Soru-Cevap blogunda satın aldığınız savaş biletlerine VP kazanım özelliği eklemek gibi bir düşünceleri olmadığını belirtti. Tüm bloga buradan ulaşabilirsiniz.

SWAGGERNAU7’nun konu ile ilgili düşünceleri şu şekilde:

“Savaş biletinin sizlere yüksek değerdeki içerikleri sunmasını ve ilginç deneyimler sunmasını istiyoruz. Bu ilerleyişe VP eklersek eğer uzun vadeli planlarımıza sağlayacağımız gelire zarar vermiş oluruz.”

İlk sezon için VALORANT, uygun fiyatlı bir savaş bileti çıkardı. Bu bileti 55 TL karşılığında alıp bir çok kozmetik ürüne sahip olabiliyorsunuz.  Fakat çoğu oyundaki bilet, yeteri kadar vakit ayırdığınızda sonrakini almanız için size yeterli kaynağı sağlayabiliyor. VALORANT ise bizlere bunu sunmuyor.

Çoğu oyuncuya göre VALORANT kozmetikleri bir hayli pahalı. Bir kostüm seti almak istediğinizde yaklaşık 7000 VP ödemeniz gerekiyor ki bu da yine yaklaşık olarak 350 TL tutuyor. Savaş biletinden VP kazanmak istediğiniz kozmetik içeriği almak konusunda bir miktar da yardımcı olabilir.

Şu anda oyuncular Radyanit Puanı ile sadece kostüm geliştirmesi yapabiliyor. Eğer kostüme para vermek istemiyorsanız bu puanlarınız da çöpe gidiyor. Savaş bileti de size yine Radyanit Puanı sağlıyor. SWAGGERNAU7’nun belirttiğine göre bu puanlar gelecekte daha fazla kozmetik için kullanılabilecek.

Henüz çıkışının üstünden üç hafta geçen VALORANT sorunları olsa da kendini hızla iyileştiren bir oyun. Riot Games bünyesindeki bu yeni FPS oyun ilerleyen günlerde gelecek yamalarla birlikte çok daha iyiye gidecektir!


Oyuncular Spike’a Hücum modundaki bazı kürelerin düzenlenmesini istiyor

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT