Connect with us

VALORANT

VALORANT sunucuları bugün bakıma alınıyor

VALORANT sunucuları bugün bakıma alınıyor!

VALORANT

VALORANT sunucuları, kapalı beta çıkışından beri ilk defa bakıma alınmak üzere bugün kapatılıyor.

Riot Games‘in yaptığı açıklamaya göre sunucular iki saatliğine bakıma alınacak ve bu süre zarfında bazı ses ve harita bozuklukları giderilecek. Bakımın gerçekleşeceği saatler ise oyuncuların en az oyunda olduğu saatler üzerinden seçildi.

VALORANT Amerika sunucularında sıraya girmek Türkiye saati ile 14.30‘da kapatılacak ardından 16.00‘da oyuna erişim kesilecek. 18.00‘da oyuna tekrardan giriş yapılabilecek. Avrupa sunucuları için de 15 Nisan Çarşamba günü Türkiye saatlerine göre yaklaşık 11.00‘da sunucular bakıma alınacak ve yine iki saat süren bir bakımın ardından oyuncular tekrardan erişim sağlayabilecek.

İlginizi Çekebilir: Wolf, T1 ekibinin tam zamanlı yayıncısı oldu!

Şu anda VALORANT, Twitch üzerinde anlık en çok izlenen oyun konumunda. Daha beta aşamasındayken bu sayılara ulaşmış olması Riot Games için çok iç açıcı olsa gerek. Aynı zamanda belirli yayıncıları izleyerek kapalı beta erişimi kazanabiliyor olmanın da bu sayılarda payı büyük.

Bu kadar izleyici ve oyuncunun oyundan uzak kalması bir bakıma korkutucu. Fakat sadece iki saat sürecek olması da tüm VALORANT fanlarını rahatlatacaktır.

Siz de oyuna kapalı beta aşamasında girmek istiyorsanız buraya tıklayarak nasıl erişim hakkı kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz!

100 Thieves’in düzenlediği Valorant turnuvasında takımlar belli olmaya başladı!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VALORANT