Connect with us

VALORANT

VALORANT turnuva sunucuları çok yakında geliyor

Turnuvalarda artık özel sunucular kullanılabilecek.

VALORANT turnuva sunucuları

VALORANT’a Sor serisinin yeni bölümünde geliştiriciler VALORANT turnuva sunucuları ile ilgili sorulara da yanıt verdiler.

Geliştiricilerin oyunculardan gelen soruları yanıtladıkları ve oyun hakkında düşündükleri yenilikleri paylaştıkları VALORANT’a Sor serisinin yeni bölümü yayınlandı. Bu bölümde en çok dikkat çeken konulardan biri de oyuna eklenecek özel turnuva sunucuları hakkında oldu. Bir oyuncudan gelen ”Turnuvalar için belirli yamalar hazırlayıp onları özel sunucularda devreye sokmayı düşündünüz mü?” sorusuna Valorant’ın Espor Strateji Yöneticisi olan Riley Yurk yanıt verdi.

VALORANT turnuva sunucuları

Yurk ”Turnuva Diyarı” olarak adlandırdıkları özel bir sunucu fikrinin bir süredir akıllarında olduğunu ve bunu hayata geçireceklerini söyledi. Böylece turnuvalarda oyunun güncel yamasından farklı bir versiyon da kullanılabilecek. Bu uygulama 3-6 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek olan First Strike turnuvasında küresel çapta kullanılacak. Gelecekte ise bu sistem daha da geliştirilerek kullanılmaya devam edecek.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT