Connect with us

VALORANT

VALORANT VAL 59 hatası nedir? VAL 59 hatası çözümü nasıl yapılır?

Oyuncuların son zamanlarda karşılaştığı VALORANT VAL 59 hatasına göz atıyoruz.

VALORANT VAL 59 hatası nedir? VAL 59 hatası çözümü nasıl yapılır?

VALORANT oyuncularının karşılaştığı hatalara dair ürettiğimiz içeriklere bir süredir ara vermiştik. VALORANT hataları ve nasıl yapılır içeriklerimizin bu yenisinde, VALORANT VAL 59 hatası nedir? ve VAL 59 hatası çözümü nasıl yapılır? gibi soruların cevabını vermeye çalışıyoruz.

VALORANT VAL 59 hatası nedir?

Oyuncuların son zamanlarda daha sık karşılaşmaya başladığı ve canlarını sıkan VAL 59 hatası ile genellikle oyunu başlatırken karşı karşıya kalınıyor. VAL 59 ile bilinen hata, bazen de “LoginQueueFetchTokenFailure” ismi ile de ortaya çıkabiliyor. Riot Games’in VALORANT destek sayfasında ise bu hata, “Oturum Açma Sırası Hakkı Yakalama Hatası” şeklinde tanımlanıyor.

Bu hata genellikle oyuncuların oyuna girmesini engelleyen, biraz daha teknik tarafta kalan oturum açma sırası konusu ile alakalı.

VALORANT VAL 59 hatası çözümü nasıl yapılır?

Bu hatanın çözümü ise oldukça kolay. Riot Games’in de VALORANT destek sayfasında önerdiği gibi oyunu yeniden başlatmak bu sorunun üstesinden gelmek için yeterli olacaktır. Bu noktada isterseniz klasik olarak çıkış yapın, isterseniz ise klavyenizden ALT+F4 kombinasyonunu uygulayarak direkt olarak oyunu kapatın.

Eğer yaşadığınız problem devam ediyorsa VALORANT’ı ve hile önleme sistemi Vanguard’ı silip tekrardan yüklemeyi deneyebilir, veya sizler için hazırladığımız VALORANT Ticket gönderme nasıl yapılır? yazısına göz atarak, VALORANT desteği ile nasıl iletişime geçeceğinizi öğrenebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT Crosshair renk kodları tam liste! VALORANT renk kodları nasıl bulunur?

VALORANT Ajanları tam liste! VALORANT kaç tane ajandan oluşuyor?

VALORANT Sistem Gereksinimleri 2023: VALORANT Kaç GB?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT