Connect with us

Güncel

VALORANT ve DJ Zedd arasındaki iş birliği resmen duyuruldu!

VALORANT ve DJ Zedd, 7 Eylül’de “özel açılış etkinliğinde” ortaya çıkacak bir oyun içi eşya için bir araya geldi.

VALORANT ve DJ Zedd, 7 Eylül’de “özel açılış etkinliğinde” ortaya çıkacak bir oyun içi eşya için bir araya geldi. Zedd, bilgisayar oyunlarına olan sevgisi ve VALORANT gibi taktik nişancı oyunlara olan takıntısıyla tanınan dünyaca ünlü bir DJ. Ayrıca Zedd ve Riot Games, League of Legends Dünya Şampiyonasında da “Ignite” adlı parçayı çıkararak iş birliği yapmıştı.

Riot Games, Zedd ile iş birliği yapılacağını resmi sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu ve oyuncular sonunda DJ’in yarın oyunda yaptığı sürprizi görebilecekler. Duyuruda, Zedd ve VALORANT’ın “[Riot]’ denemenizi heyecanla bekledikleri bir şeyin sesini yükseltmek için bir araya geldikleri ” belirtiliyor. Bu durum, muhtemelen yeni bir Zedd temalı dış görünüm serisinin yolda olduğu anlamına geliyor ancak başka sürprizler de ortaya çıkabilir.

Teaser’da ayrıca, oyuncuların eğlenmesi için bir oyun içi etkinliğin yolda olduğunu gösterebilecek özel bir açılış etkinliği de olacak gibi görünüyor. Oyuncu kartları ve Zedd temalı hediyeler içerebilir. Ancak bu iş birliğinin bir silah paketi içerip içermediği belli değil.

İyi haber şu ki, oyuncuların hangi Zedd temalı eşyaları alabileceklerini görmek için yarın saat 18.00’e kadar beklemesi gerekiyor.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT Hata Kodu 5 nasıl düzeltilir?

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel