Connect with us

Espor

VALORANT VP fiyatları ne durumda? VALORANT Puanı nasıl satın alınır?

Popüler oyun VALORANT’ın oyun içi para birimi VP satın almak isteyen oyuncuların ceplerinden ne kadar çıkacak?

VALORANT VP Fiyatları

Son zamanların en popüler FPS oyunlarından olan VALORANT, hem oyun içi güncellemeleri hem de espor tarafı ile oldukça sık bir şekilde gündemimize geliyor. Sık sık yayınlanan oyun içi güncellemeler ile oyuna silah ve eşya skinleri eklenirken, oyuncular bu içeriklerin bazılarını satın alabilmek için oyun içi para birimi olan VALORANT Puanı satın almaları gerekiyor. Biz de bu yazımızda oyunun yeni skinlerini almak isteyen oyuncular için VALORANT VP fiyatları listesini ve bu oyun içi parayı nasıl satın alabileceğini anlatıyoruz.

Kredi, Radyanit Puanı ve VALORANT Puanı Nedir?

Popüler FPS oyunu içerisinde şu anda üç farklı para birimi bulunuyor. Kredi, Valorant Puanı ve Radyanit Puanı olarak tanımlanan bu para birimlerinden ilki olan Kredi, oyundaki rakipleriniz ile karşılaştığınız maçlarda eşya ve yetenek almak için kullanabileceğiniz bir para birimi.

İkinci birim Valorant Puanı ise kontratlarda erken aşamalarda seviye atlamayı veya gerçek hayattaki parayı seçkin kaplama ve Radyanit Puanı için harcamanıza imkan sağlıyor. Sadece VP olarak bilinen bu birim gerçek para ile satın alınabiliyor.

Üçüncü ve son birim ise Radyanit Puanı. Bu oyun içi para birimi ile oyuncular silahlarını geliştirebilir veya cephaneliklerine daha iyi ekipmanlar katabilirler.

VALORANT VP fiyatları ne durumda? VALORANT Puanı nasıl satın alınır?

VALORANT VP Fiyatları 2021

  • 500 VALORANT Puanı – 26,99 TL
  • 1020 VALORANT Puanı + 30 Bonus VP – 54,99 TL
  • 2040 VALORANT Puanı + 135 Bonus VP – 109,99 TL
  • 3520 VALORANT Puanı + 330 Bonus VP – 189,99 TL
  • 5000 VALORANT Puanı + 550 Bonus VP – 269,99 TL
  • 10185 VALORANT Puanı + 1315 Bonus VP – 549,99 TL

VALORANT VP Nasıl Satın Alınır?

VALORANT VP’lerini satın almak için birden fazla yola sahipsiniz. İsterseniz VP’leri resmi olarak VALORANT’ın içerisinden veya çeşitli üçüncü parti e-ticaret siteleri aracılığı ile satın alabilirsiniz.

Eğer VALORANT içerisinden almak isterseniz oyunun ana ekranının sol üstünde bulunan VP simgesine tıklayarak bu satın alımı yapmak için özel olarak oluşturulan sayfaya ulaşabilirsiniz. Bu sayfada hem Mastercard, Visa, American Express ve Paypal gibi kartlarınız ile ödeme yaparak VP satın alabilir veya halihazırda elinizde olan Riot Pin ve kodları aktifleştirebilirsiniz.

Üçüncü parti e-ticaret sitelerinden daha farklı fiyatlar ile alışveriş yapmak istediğiniz durumlarda ise işlem genellikle ticaret platformları ile oyuncular aranızda gerçekleşiyor. Genellikle platformlar VP satın alan kişilere Riot Pin kodu gönderiyor, oyuncular ise bu kodları oyun içinde etkinleştirerek VALORANT Puanlarına kavuşmuş oluyorlar.

VALORANT VP fiyatları yazımızı oyun içerisinde değişiklikler yapıldıkça güncellemeye devam edeceğiz. Tüm bunlara ek olarak siz de bu fiyatlar hakkındaki düşüncelerinizi bizler ile aşağıdaki yorum bölümünden paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

4 dev takım Zafer Zırhlı anısına düzenlenen turnuvada buluşuyor

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor