Connect with us

Güncel

VALORANT Yağmacı seti genişliyor!

VALORANT Yağmacı 2.0 seti için yeni sızıntılar ortaya çıktı!

VALORANT Yağmacı

Kapalı beta döneminden beri oyunun en popüler setlerinden biri olan VALORANT Yağmacı seti görünüşe göre yeni üyeler kazanıyor.

Riot Games kimi zaman yeni kostüm setleri ile kimi zamanda hali hazırda var olan kostüm setlerine yaptıkları eklemeler ile oyunun kozmetik havuzunu güncel ve heyecanlı tutmaya devam ediyor. VALORANT’a eklenecek yeni kostümler ve kozmetik parçalar ise Riot Games tarafındalar resmen duyurulmadan önce veri madencileri tarafından sızdırılıyor. Bu sızıntılardan bir yenisi ise daha önceden de pek çok yeni güncellemeyi sızdıran hesaplar tarafından paylaşıldı.

Yapılan paylaşıma göre VALORANT’ın en eski setlerinden biri olan “yağmacı” setine yeni eklemeler yolda. Şu anda Sheriff, Vandal, Guardian ve Operator silahlarında yer alan yağmacı seti genişliyor. Daha önceden Phantom’un da Yağmacı setine dahil olacağı hakkında sızıntılar yapılmıştı. Buna ek olarak Yağmacı Odin ve Yağmacı Karambit de görünüşe göre Yağmacı 2.0 setinde yer alacak.

Henüz Riot Games cephesinden resmî bir paylaşım gelmediği için muhtemel bir Yağmacı 2.0 seti hakkında elimizde çok fazla detay yok. Ancak daha önceki sızıntıların gerçek çıkmasından yola çıkarak yeni set için en az 3 parçadan emin olduğumuzu söyleyebiliriz.

Sizler yeni sızdırılan VALORANT Yağmacı seti kaplamaları hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel