Connect with us

VALORANT

VALORANT’a Sor 4 ile geliştiriciler merak edilenleri yanıtladı

Oyuncuların sorularını oyunun yaratıcıları tarafından yanıtlandı.

VALORANT'a Sor

Geliştiricilerin düzenli aralıklarla oyunculardan gelen soruları yanıtladıkları VALORANT’a Sor kısmında yine merak edilen pek çok konuya değinildi.

Geliştiriciler tarafından iki haftada bir düzenlenen ve en çok sorulan soruların bazılarının yanıtlandığı etkinlikte bu kez ajanlara özel tuş atamaları, oyunun hikayesi, silah kaplamaları ve efektler gibi konular masaya yatırıldı. Bunlar haricinde oyunda varlığı bilinen çömelerek ateş etme ile ilgili sorunun da düzeltildiği oyuncular tarafından gelen sorular üzerine geliştiriciler tarafından detaylıca açıklanmış durumda.


Oyunun hikayesi konusunda ise geliştiriciler detayları öğrenmek için biraz daha beklememiz gerektiğini, ancak İtalya’nın göğe yükselmiş olmasının hikayenin önemli bir parçası olduğunu söylüyorlar. Ajana özel tuş atamaları konusunda ise geliştirici ekip çalışmalara başlamış fakat özelliğin oyuna ekleneceği kesin tarih konusunda elimizde net bir bilgi yok.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT