Connect with us

VALORANT

VALORANT’ın geliştiricileri oyunun mobil ve konsol sürümleri hakkında konuştu

VALORANT’ın geliştiricileri oyunun mobil ve konsol sürümleri hakkında konuştu.

valorant

Kapalı beta sürecinin başladığı günden bu yana ilgiyle takip edilen VALORANT‘ın geliştiricileri oyunun mobil ve konsol sürümleri hakkında konuştu.

Riot Games‘in yeni FPS oyunu VALORANT kapalı beta sürecinin başlamasından bu yana sahip olduğu liderlik koltuğunu kimselere kaptırmadı. Popüler Twitch yayıncıları ve içerik üreticilerinin sürekli sergilediği oyun hakkında konsol ve mobil oyuncuları da heyecanlı olsalar da oyuna ulaşabilme ihtimalleri konusunda biraz hayal kırıklığına uğramış gibiler.

mobil ve konsol sürümleri

VALORANT geliştiricilerinden Joe Ziegler mobil ve konsol platformları için oyunun akıbeti hakkında konuştu. Oyunu bir noktada bu platformlar için de çıkartmaya açık olduklarını belirten Ziegler bu platformları şu an için keşfetme aşamasında olduklarını söyledi. ”Bu platformları keşfetmeye çalışırken bir yandan da takım olarak PC oyuncularına en iyi deneyimi sunmak için çalışıyoruz” dedi.

Ayrıca oyun tam çıkışını gerçekleştirmeden önce oyuna eklenmesi planlanan iki yeni ajan ve bir yeni harita olduğunu da göz önünde bulundurursak mobil ve konsol oyuncularının geliştiricilerin dikkatlerini bu platformlara tamamen vermeleri için biraz daha beklemesi gerekecek gibi görünüyor.


İlginizi Çekebilir:

CS:GO’nun hile önleme sistemi VALORANT için de uygulanabilir

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT