Connect with us

VALORANT

VALORANT’ın Yağmacı silah kaplamalarının geri döneceği sızdırıldı

Sevilen silah kaplamaları geri dönüyor.

VALORANT'ın Yağmacı

VALORANT‘ın Yağmacı adlı sevilen silah kaplaması serisi veri madencilerinin ortaya çıkarttığı bilgilere göre geri dönmeye hazırlanıyor.

Kapalı beta döneminin en sevilen silah kaplamalarından olan Yağmacı serisi oyun tam çıkışını gerçekleştirdiğinde mağazada yer almıyordu, bu da haliyle birçok oyuncuyu hayal kırıklığına uğrattı. VALORANT geliştiricileri tanıttıkları her silah kaplaması serisinin ardından Yağmacı koleksiyonunun geri dönmesi hakkında isteklere maruz kaldılar. Ancak dün yapılan bir paylaşım ve veri madencilerinin çalışmaları sevilen koleksiyonun geri dönmeye hazırlandığını ortaya koydu.


Operator, Vandal, Sherif ve bıçağın yer aldığı kaplama serisi Cadılar Bayramı için geri dönecek gibi görünüyor. İsabetli sızıntıları ile tanınan ValorLeaks‘e göre ‘SoulStealerV2’ kod adı ile oyun dosyaları arasında bulunan bilgiler Yağmacı koleksiyonunu işaret ediyor. Bu durum VALORANT’ın yaptığı gizemli paylaşım ile de desteklenir nitelikte. Silah kaplaması serisinin 27 Ekim tarihindeki güncelleme ile birlikte oyuna eklenmesi bekleniyor.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VALORANT