Connect with us

VALORANT

VALORANT’ın yeni Ölüm Kalım Savaşı modları hakkında ipuçları geldi

Geliştiriciler gelecek dönem planları hakkında konuştular.

 

Oyuncu topluluğu ile iletişimde kalmayı önemseyen geliştiriciler VALORANT‘ın yeni Ölüm Kalım Savaşı modu planlarını da açıklamış vaziyetteler.

Riot Games‘in kısa sürede büyük bir oyuncu kitlesini yakalamayı başaran popüler FPS oyunu VALORANT Ölüm Kalım Savaşı ve Spike’a Hücum olmak üzere iki sevilen oyun moduna da sahip. Oyunculara farklı içerikler sunmak isteyen geliştiriciler için ise bu kadarı yeterli değil. Reddit üzerinden oyuncu topluluğunun sorularını yanıtlayan geliştirici ekipten Jared ‘Darkhorse4Life’ Berbach Ölüm Kalım Savaşı modu için düşündükleri yenilikleri oyuncularla paylaştı.

VALORANT'ın yeni Ölüm Kalım Savaşı

Berbach’ın açıklamalarına göre klasikleşmiş oyun moduna farklı yaklaşımlar yolda. Oyun moduna getirilecek yeniliklerden biri rekabete daha çok odaklanacak, pratik yapmak ve ısınmak için de iyi bir seçenek olacak. Oyuna eklenmesi planlanan yenilikler hakkında ortaya atılan iddialar yalnızca tabanca kullanılabilen bir oyun modu üzerinde yoğunlaşmış durumda. Tahminlerin ne derecede doğru olacağını ise zaman gösterecek.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VALORANT