Connect with us

VALORANT

VALORANT’ın yeni oyun modu Spike Rush’a yakında bıçak turu gelebilir

İlk tur sadece bıçakla oynanabilir

valorant-spike-rush

Oyunun yetkili isimlerinden Ziegler ve Anna Donlon, Twitter’da bir oyuncuya verdikleri cevapla Spike Rush modunda bıçak turunun sinyallerini verdi.

Kapalı betasının bitişinin ardından bir yeni oyun moduyla karşımıza çıkan VALORANT’taki yeni oyun modu Spike Rush, henüz beta sürecinde ve oyunculardan geribildirimler bekliyor. Bunu göz önünde bulundurup oyunun yetkililerine Twitter’dan önerisini ileten bir oyuncunun talebi boşta kalmadı. Yeni oyun modunda ilk turun tabancalar yerine tamamen bıçakla oynanmasını isteyen oyuncuya cevap veren Ziegler, bunun eğlenceli olabileceğini belirtti. Oyunun yöneticisi Anna Donlon da gönderinin altında bu fikri beğendiğini söyledi.

“Spike Rush’ta tamamen Classic’le oynadığımız bir ilk raunt yerine tamamen bıçakla oynamamız mümkün mü?”

“Eğlenceli olabilir!”

Böyle bir güncellemenin gelmesi yedi tur oynanan oyun modunun ilk turunu saldırı/savunma açısından geçersiz kılarsa 3-3’lük maçlardaki adaletsizliği bozabilir. Sadece bıçak olması durumunda Raze gibi ajanların yetenekleriyle fazla dengesiz olacağını öne sürenler de mevcut. Umarız güncelleme gelirse mümkün olduğunca dengeli bir biçimde oyunculara sunulur.

İlginizi Çekebilir: VALORANT konsollar için yolda olabilir

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş, doğma büyüme Trabzonlu bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VALORANT