Connect with us

VALORANT

VALORANT’ta Phoenix’i ultiden sonra görünmez yapan bir hata bulundu

Havada süzülen silahlara dikkat edin

phoenix valorant

VALORANT’ta bulunan ilginç hatalara Phoenix adlı karakterin görünmez olmasıyla fark edilen yeni bir hata daha eklenmiş oldu.

Riot Games’in stratejik nişancı oyunu VALORANT, kapalı betasından 2 Haziran’da çıktı ve yaklaşık bir haftadır birçok oyuncu tarafından severek oynanıyor. Beta sürümünün bitmesine rağmen hataları bitmeyen oyunda sürekli farklı hatalar da keşfediliyor.

İlginizi Çekebilir: Shroud: VALORANT’ın üst sınırı CS:GO’dan çok daha düşük

Bu sefer de Phoenix’in ultiyi ilk kullandığı yere döndükten sonra görünmez olduğu keşfedildi. Bazı oyuncular, “Phoenix’e böyle bir güçlendirme geldiğini bilmiyordum” minvalinde şakalar yapmayı da ihmal etmedi. Sorunu aynı maçta iki kez yaşadığını iddia eden oyuncunun kaydettiği görüntüleri aşağıdan izleyebiliriz.

When did phonix got this buff , happend twice in the same match from r/VALORANT

Hatanın Brimstone oynayan kurbanı, Phoenix’in ultisini kullandığı yeri görmesinin ardından kolay bir skor için arkasında beklemeye başlıyor. Phoenix’in dönmesi gereken yerde karakter tamamen görünmez oluyor, birkaç saniye sonra da sadece silahı gözükmeye başlıyor. Silahın yakınına ateş eden oyuncu amacına ulaşamıyor ve hatanın kurbanı olarak rakip takıma kolay bir skor vermiş oluyor.

İlginizi Çekebilir

VALORANT’ta duvarların arkasından vuruş yapabilmenizi sağlayan hata!

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT