Connect with us

Güncel

VALORANT’ta Squad Boost nedir?

Ekstra XP kazanmak için Squad Boost’u kullanmayı unutmayın!

VALORANT’ın heyecan verici ilk yılının ardından Riot Games, oyuncularını ödüllendirmek ve kutlamak için Birinci Yıl etkinliğini tanıttı.

Etkinlikte oyunseverleri birbirinden güzel özellikler beklemekte. Bu özelliklerden biri, 22 Haziran’dan 26 Temmuz’a kadar arkadaşlarıyla oynayan oyunculara XP bonusları veren Squad Boost olacak.

XP takviyesi, oyunculara ekstra XP kazanmaları için çeşitli yollar sunan özel oyunlar hariç tüm VALORANT oyun modlarında etkin olacak.

Squad Boost Nedir?

Squad Boost, sıranızın boyutuna göre DP (Deneyim Puanı) bonusları verir ve sıraya ne kadar çok oyuncu ile girerseniz, bonus o kadar büyük olur.

İki oyunculu bir sırada %8 sekiz ekstra XP verilirken, üç kişilik bir grupta ise bu oran %12 oluyor olacak. Dört oyuncudan oluşan bir grup %16 ve beşli bir grup ise yüzde %20’lik bir XP artışı alabilecek.

Riot Games ayrıca 22 Haziran’da tanıtılacak yeni bir hesap seviyelendirme özelliğini de açıkladı, ancak Squad Boost’un oyuncuların hesaplarını daha hızlı seviyelendirmesine yardımcı olup olmayacağı belli değil.

Squad Boost bonusunun 22 Haziran’da başlayıp 26 Temmuz’a kadar aktif olacağı belirtildi.

Yeni gelecek Squad Boost özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

VALORANT’ın mobil versiyonu geliyor!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel