Connect with us

VALORANT

VALORANT’taki bir hata oyuncuların yetenek ve silahlarını etkisizleştiriyor

Maç ortasında tamamen savunmasız kalmanız işten bile değil.

VALORANT'taki bir hata

Oyuna son gelen 2.03 yamasından sonra ortaya çıkan VALORANT’taki bir hata maç esnasında tamamen çaresiz kalmanıza neden olabilir.

VALORANT‘ı sürekli güncel ve hatalardan uzak tutmaya çalışan geliştirici ekibin başı bir süre daha ağrıyacak gibi görünüyor. Oyunda ortaya çıkan hatalara hızla müdahale etmeye çalışan ekip bu kez de oyuncuları maç ortasında tamamen savunmasız bırakan bir hata ile karşı karşıya. Bir Reddit kullanıcısının yaptığı paylaşım ile ortaya çıkan hata videoda da görülebileceği üzere oyuncuya hiçbir şekilde yetenek ya da silah kullanma imkanı tanımıyor.

Game breaking sage ultimate glitch! Riot this needs a fix from r/VALORANT


Yerden Vandal‘ı almaya çalışan oyuncu bunda başarısız olduktan sonra oyuna kendi Bucky‘si ile devam ediyor ancak rakip ile karşı karşıya kaldığında ateş edemiyor. Bunun şaşkınlığı içinde başka çareler arayan oyuncu bu esnada yeteneklerini de kullanamıyor. Oyunu oynanmaz hale getiren bu hata hakkında henüz Riot Games cephesinden bir açıklama gelmiş değil ancak sorunun en kısa sürede çözüme kavuşturulması bekleniyor.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT