Connect with us

VALORANT

Valorant’tan yeni karakter oynanış videosu geldi: Jett!

Koreli ajan Jett’in oynanış videosu paylaşıldı

jett valorant

Kapalı betası yarın başlayacak olan Riot’un FPS oyunu Valorant, haftalık şampiyon ajan videolarına Koreli ajan Jett ile devam ediyor.

Riot Games tarafından geliştirilip yazın piyasaya sürülecek olan bedava MOBA-FPS oyunu Valorant, her hafta yeni bir karakterin oynanış videosunu paylaşıyor. Bundan önceki hafta Sage adlı karakter karşımızdaydı. Oyun tarafından bu hafta karşımıza çıkarılan Jett isimli ajan, çeviklik ve el çabukluğuna dayalı gibi gözüküyor. Daha önce yayınlanan videolardaki karakterler genelde uzaktan hasar veya işlev üzerineydi, bu hafta biraz daha farklı bir ajanla karşı karşıyayız.

Koreli karakter, kendini yukarı itebilme ve hızlıca pozisyon değiştirebilme yeteneğine sahip. Bu yeteneklerin yanında da hem ofansif hem de defansif biçimde kullanılabilecek, atıldığı yeri görünmez kılan bir sis bombası havasında bir yeteneği de bulunuyor Jett’in.

Kapalı betası yarın başlayacak olan Valorant’ta bu sürece katılım gösterme şansı istiyorsanız Riot hesabınızı bağladığınız bir Twitch hesabınızla Valorant yayınları izlemeniz gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

VALORANT için kapalı beta duyuruldu – 7 Nisan’da geliyor!

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT