Connect with us

Espor

Valve, Dota 2 Kısa Film Yarışması’nın son tarihini 12 Eylül’e uzattı!

Turnuva birkaç ay ertelendiği için Valve, Kısa Film Yarışmasını uzatmaya karar verdi.

Bir yıllık aradan sonra  Dota 2 topluluğu bir kez daha heyecanla The International’ı bekliyor. Etkinliğin Ağustos ayında İsveç’te gerçekleşmesi gerekiyordu, ancak Valve mekanları değiştirmek ve etkinliği Ekim ayında Romanya’ya taşımak zorunda kalmıştı.

Dünyanın en iyi takımları birbirleriyle karşılaşmaya hazırlanırken, The International taraftarların dört gözle beklediği başka birçok yönü var. Turnuva birkaç ay ertelendiği için Valve, Kısa Film Yarışmasını uzatmaya ve 12 Eylül’e kadar yeni başvurular açmaya karar verdiğini duyurdu.

İçerik oluşturucuları yaratıcılıklarını Dota 2 dünyasıyla paylaşma şansına sahip olmakla kalmayacak, aynı zamanda iyi bir ödül havuzu için rekabet edecekler. Birincilik ödülü 25.000 ABD Doları iken, ikinciye 10.000 ABD Doları ve üçüncüye 5.000 ABD Doları verilecekt. Dördüncü ile 10. sıra arasında yer alan içerik üreticilerine de 500$ ödül verilecek.

En iyi kısa filmler oyunda yer alacak ve topluluk kazananlarını belirlemek için oy kullanabilecek. Valve, Steam hesaplarında kayıtlı e-posta adresi aracılığıyla bir sonraki tura geçen içerik üreticileriyle iletişime geçecek.


İlginizi Çekebilir:

Romanya, esporu bir spor dalı olarak kabul ediyor!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor