Connect with us

Dota 2

Valve Dota 2 The International için bir tanıtım filmi yayınladı

Valve The International heyecanını şimdiden diriltiyor

Dota 2 The International

Dünyanın en büyük espor organizasyonlarından olan Dota 2 The International için Valve cephesinden bir tanıtım filmi geldi.

Bu seneki Dota 2 The International organizasyonuna hala 6 aydan biraz daha fazla zaman var. Ancak Valve takipçilerin heyecanını alevlendirmek için şimdiden kolları sıvamış durumda. Dünyanın en büyük espor organizasyonlarının başında gelen The International için Valve merak gidermekten çok merak uyandıran bir tanıtım filmi ile hayranların karşısına çıktı.

Eski organizasyonlardan görüntülerin bir araya getirildiği tanıtım filminde eski şampiyonları ve maçları görüyoruz. The International 10. yılını kutlamaya hazırlanırken Valve’ın bu organizasyon için büyük şeyler planladığı ortada. Ancak firma bu erkenden yayınlanan tanıtım filminde adeta ser verip sır vermemiş durumda. Bakalım The International’ın 10. yılında bizleri ne gibi sürprizler karşılayacak?

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Dota 2