Connect with us

Espor

VCT 2. Aşama büyük değişiklikler ile gelecek!

VCT 2. Aşama üzerinde büyük değişikliklerin olacağı duyuruldu.

Kuzey Amerika vct

Geçtiğimiz günlerde hem Avrupa hem de ülkemizdeki VCT 1. Aşama Masters finalleri oldukça konuşulmuştu. 23 Mart Salı gününün akşam saatlerinde yapılan açıklama ile birlikte VCT 2. Aşama üzerinde büyük değişikliklerin olacağı duyuruldu.

VALORANT Champions Tour’un resmi web sayfası ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklamaya göre hem 2. Aşama’da düzenlemeler yapıldı, hem de EMEA Challengers Playoff’ları ve ilk çevrimdışı global VCT etkinliği yakında gelecek.

Belirtilene göre VCT 2. Aşama organizasyonunda sadece iki eleme Haftası olacak. 30 Mart’ta başlayacak elemeler yeni EMEA Challengers Playoff’larına katılma hakkı sunacak.

VCT 2. Aşama büyük değişiklikler ile gelecek!

VCT 2. Aşama ardından EMEA Challengers Playoff’ları nasıl ilerleyecek?

Yapılan açıklamada belirtilene göre bu turnuvaya Avrupa’dan 4, Türkiye’den 3 ve BDT’den 1 takım katılacak. GSL formatının kullanılacağı grup aşamasında dörder takımdan, 2 grup çift eleme sistemi ile ilerleyecek.

Grup aşamasının ardından finale kalan iki takım tur puanı ve para ödülünün haricinde Reykjavik, İzlanda’da yapılacak VCT Masters turnuvasına katılacak.

Etkinliklerin işleyişinde yapılan değişikliklere daha detaylı göz atmak isterseniz buraya tıklayarak tr.vct.gg adresindeki yazıya ulaşabilirsiniz.

VCT 2. Aşama büyük değişiklikler ile gelecek!


İlginizi Çekebilir:

Miafitz: “Beni yıldırıp evden çıkarmaya çalıştıklarını düşünüyorum”

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor