Connect with us

Espor

VCT 2022: Game Changers Championship mücadeleleri başlıyor

VCT 2022: Game Changers Championship kapsamında 8 takımın mücadelesi başlıyor.

VCT 2022: Game Changers Championship mücadeleleri başlıyor

Sadece kadın VALORANT takımlarının mücadele ettiği VALORANT Game Changers turnuvaları kapsamında yılın en iyisi belli oluyor. 2022 yılı boyunca takımların kazandığı puanlar ve katıldığı etkinlikler ile katılma hakkı kazandığı VCT 2022: Game Changers Championship mücadeleleri başlıyor.

Dünyanın dört bir yanından toplamda 8 takımın, 500 bin dolar büyüklüğündeki ödül havuzundan en büyük payı almak için mücadele edeceği etkinlik bugün yani 15 Kasım Salı günü saat 17.00’da başlıyor.

8 takımın ikili eleme sistemi üzerinden kozlarını paylaşacağı VCT 2022: Game Changers Championship’de büyük final haricindeki tüm karşılaşmalar üç maçlık seriler üzerinden gerçekleştirilecek.

Cloud9 White, Shopify Rebellion GC, Team Liquid Brazil, KRÜ Fem, Guild X, G2 Gozen, FENNEL Female ve X10 Sapphire gibi takımların mücadelesini izleyeceğimiz etkinlikte ülkemizden sadece iki isim yer alıyor.

Neslişah “Ness” Demir ve Yağmur “Smurfette” Gündüz, kurucu ortakları arasında David Beckham’ın da yer aldığı Avrupa karması Guild X takımı ile birlikte bu turnuvada ter dökecek.

VCT 2022: Game Changers Championship açılış karşılaşmaları

  • 15 Kasım 17.00 – Cloud9 White vs KRÜ Fem
  • 15 Kasım 20.00 – G2 Gozen vs X10 Sapphire
  • 16 Kasım 17.00 – Guild X vs SR GC
  • 16 Kasım 20.00 – FENNEL Female vs Team Liquid Brazil

Game Changers Championship’i VALORANT Regional League Türkiye’nin Twitch ve YouTube kanalları üzerinden canlı ve Türkçe olarak takip edebilirsiniz.

Sizin bu turnuva hakkındaki düşünceleriniz neler? Sizce büyük finalde hangi iki takımı göreceğiz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

FUT Esports VALORANT Akademi takımı kadrosunu tanıttı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor