Connect with us

Güncel

VCT 3. aşama VALORANT 3.0 Yaması’nda oynanacak!

Yeni ajan KAY/O, VCT 3 elemelerinde devre dışı bırakılacak.

VCT 3. aşama VALORANT 3.0 Yaması'nda oynanacak!

Riot Games bugün Sezon 3 hakkında gerçekleştirdiği açık panelde, VCT 3. aşamasının VALORANT 3.0 yaması’nda oynanacağını duyurdu. Yeni çıkacak robot ajanı KAY/O ise devre dışı bırakılacak.

VALORANT 3.0 Yaması sunuculara ulaştıktan bir hafta sonra, 29 Haziran Salı günü yapılacak ilk eleme karşılaşmalarında, oyuncuların ve takımların yeni yamaya hazırlanmak için yedi günü olacak.

Yama, kısa süre önce erken erişime açılmıştı ve geniş kapsamlı ajan ve silahların fiyatlarında ki değişiklikler ortaya çıkmıştı.

Hemen hemen her ajanın 3.0 yaması’nda Jett, Skye ve Sova gibi ajanların önemli güçlendirmeler ve nerfler de dahil olmak üzere ayarlamalar alması bekleniyor. 11 silahın fiyatı da artırıldı veya azaltıldı.

VCT 3 elemelerinde devre dışı bırakılacak olan KAY/O, 28 Temmuz’daki ikinci ana etkinlik sırasında oynamaya hazır olacak.

Bu durumun benzeri oyunun en yeni haritası olan Breeze’de yaşanmıştı, başlangıçta VALORANT’ın İzlanda’daki ilk uluslararası LAN etkinliğinde etkinleştirilmesi ve oynanması için tasarlanmıştı. Ancak takımlardan, oyunculardan ve izleyicilerden gelen eleştirilerin ardından daha sonra devre dışı bırakıldı.

VALORANT Yama 3.0’ın 22 Haziran Salı günü yayınlanması planlanıyor. Elemeler bir hafta sonra 29 Haziran’da başlayacak.

VCT 3. aşama formatının nasıl olacağına göz atmak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

OtherSide Esports, Esra “Cleopatrafps” Çolak’ı kadrosuna kattı!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Güncel