Connect with us

Espor

VCT Aşama 2 Challengers 1 Türkiye turnuvasında final günü geldi

VCT Aşama 2 Challengers 1 Türkiye (@valesports_tr) turnuvasında final günü geldi çattı!

VCT Aşama 2 Challengers 1 Türkiye turnuvasında final

VCT Aşama 2 Challengers 1 Türkiye turnuvasında yarı final aşaması tamamlandı. Futbolist, Kafalar Esports, BBL Esports ve Oxygen Esports takımlarının nefes kesen mücadelesine sahne olan aşamada finalistler belirlendi. Futbolist ve Oxygen Esports 4 takım arasından sıyrılıp final biletini alan takımlar oldu. İki takım bugün oynanacak seride şampiyonluk için mücadele edecek. VCT Aşama 2 Challengers 1 Türkiye turnuvasında final mücadelesi başlıyor.

Futbolist vs Oxygen Esports

VCT Aşama 2 Challengers 1 Türkiye Final maçında Futbolist ve Oxygen Esports karşı karşıya gelecek. Saat 18.00’da başlayacak olan karşılaşmada taraflar şampiyon olmak için ter dökecek. Nefes kesen bir mücadele içinde geçmesi beklenen serinin kazananı 8.000€ ödülün sahibi olurken, kaybeden takım 5.000€ ödülü hanesine yazdıracak. İki takım da hali hazırda EMEA Challengers Playoff’larına katılmayı garantiledi. Futbolist ekibi yarı finalde Kafalar Esports takımını 2-1 mağlup ederek final biletini alan ilk takım olmuştu. Oxygen takımı bir önceki turda BBL Esports karşısında 2-0 galip gelerek finalde Futbolist’in rakibi olmuştu.

 

VCT Aşama 2 Challengers 1 Türkiye Final Karşılaşması

  • 9 Nisan Cuma Saat: 18.00 | Futbolist vs Oxygen Esports

 

VCT Aşama 2 Challengers 1 Türkiye karşılaşmalarını canlı olarak izlemek için buraya tıklayabilirsiniz. Eşleşmelere, maç sonuçlarına ve turnuva takvimine buradan ulaşabilirsiniz.

 

https://twitter.com/valesports_tr/status/1380445228461621249?s=20

Arkane Studios tarafından geliştirilen Deathloop ikinci kez ertelendi!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor