Connect with us

Espor

VCT EMEA Elemelerinde 2. Gün Başlıyor!

Temsilcilerimiz Oxygen Esports ile Futbolist bugün VCT EMEA elemelerindeki ilk karşılaşmalarına çıkıyor! Başarılar @Oxg_EsportsTR , @FutbolistCo !

VCT EMEA Elemelerinde 2. Gün Başlıyor!

Dün TSİ 18.00’da VCT EMEA elemelerinin ilk günü FPX vs. GMB açılış karşılaşması ile başlamıştı. FPX’in Gambit’i 2-0 geçmesinin ardından sıra temsilcimiz BBL’e gelmişti. Team Liquid karşısında 1-0 öne geçmeyi başaran temsilcimiz ne yazık ki bu üstünlüğü sürdüremeyip sonraki iki haritayı kaybederek 2-1 yenilmişti.

Bugün yani 24 Nisan Cumartesi günü ise VCT EMEA elemelerinde 2. gün karşılaşmaları oynanacak. B grubunun açılış karşılaşmaları mahiyetinde olan karşılaşmalar şu şekilde:

  • 18.00| Fnatic vs. Oxygen Esports
  • 21.00| Futbolist vs. Guild Esports

Karşılaşmaların tamamını Türkçe anlatım ile canlı olarak Valorant Esports TR’nin resmi Twitch hesabından takip edebilirsiniz.

BO3 formatında oynanacak olan bu karşılaşmalarda temsilcilerimiz Oxygen Esports ile Futbolist’e Playerbros ailesi olarak gönülden başarılar diliyoruz. Umuyoruz ki iki temsilcimiz de karşılaşmalarından galibiyet ile ayrılır ve gruptan çıkma yolunda büyük bir avantaj yakalamış olur.


İlginizi Çekebilir:

Can Sungur 23 Nisan Özel Etkinliği ile gönüllere taht kurdu!

20 yaşında. Gülhane Tıp veya eski adıyla GATA öğrencisi. 3 yaşından beri bilgisayarla haşır neşir, League of Legends veteranı. Oyun türü ayırt etmeyen, ne hoşuna gidiyorsa onu oynayan, birisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor