Connect with us

Espor

VCT EMEA Elemelerinde 3. Gün Başlıyor! Kaybeden Takımlar Elenecek!

Üç temsilcimizin de maçının olduğu VCT elemelerinin 3. gününde bir takımımız turnuvaya veda edecek. Başarılar @FutbolistCo , @BBL_esports @Oxg_EsportsTR

Geçtiğimiz gün iki temsilcimiz Oxygen Esports ile Futbolist de EMEA elemelerindeki ilk karşılaşmalarına çıkmış ve ikisi de karşılaşmalardan mağlup ayrılmıştı. Tüm takımlarımızın ilk karşılaşmalarından mağlup ayrılmasıyla birlikte 3 takımımız da kaybedenler karşılaşmasına düştü ve umutlarımız VCT EMEA elemelerinde 3. gün karşılaşmalarına kaldı.

Bugün ise VCT EMEA elemelerinde 3. gün karşılaşmaları oynanacak. Kaybedenler karşılaşmalarının oynanacağı bu günde bu serileri de kaybeden takımlar turnuvadan elenecek. Kazanan takımlar ise yarın oynanacak olan kazananlar eşleşmelerini kaybeden takımlar ile oynayacak ve böylelikle grup aşaması sona erecek.

Bugün oynanacak kaybedenler eşleşmeleri ise şu şekilde:

  • 18.00| BBL Esports vs. Gambit Esports
  • 21.00| Oxygen Esports vs. Futbolist

Karşılaşmaların tamamını Türkçe anlatım ile canlı olarak Valorant Esports TR’nin resmi Twitch hesabından takip edebilirsiniz.

BO3 formatında oynanacak olan bu karşılaşmalarda tüm temsilcilerimize Playerbros ailesi olarak başarılar diliyoruz. Umuyoruz ki ilk karşılaşmayı BBL ve ikinci karşılaşmayı iyi oynayan takımımız alır ve böylelikle turnuvada iddiamızı sürdürmeye devam edebiliriz.

20 yaşında. Gülhane Tıp veya eski adıyla GATA öğrencisi. 3 yaşından beri bilgisayarla haşır neşir, League of Legends veteranı. Oyun türü ayırt etmeyen, ne hoşuna gidiyorsa onu oynayan, birisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor