Connect with us

Espor

VCT EMEA Elemelerinde 3. Günün İlk Karşılaşması Oynandı!

#VCT EMEA Playofflarında 3. günün ilk karşılaşması oynandı. Günün ilk karşılaşmasında temsilcimiz BBL, Gambit’e 2-0 kaybederek turnuvadan elendi. Her şey için teşekkürler… @BBL_esports

VCT EMEA Elemelerinde 3. Günün İlk Karşılaşması Oynandı!

VCT EMEA elemelerinde 3. günün ilk karşılaşması oynandı. Temsilcimiz BBL Esports’un Gambit Esports ile karşılaştığı müsabakayı ne yazık ki Gambit Esports 2-0 kazandı.

Gambit’in rakibi 29 Nisan TSİ 18.00’de oynanacak olan FPX vs. TL karşılaşmasından sonra belli olacak. Gambit Esports 30 Nisan’da FPX vs. TL karşılaşmasının kaybedeni ile oynayacak. Temsilcimiz BBL ise bu maçın sonucuyla birlikte turnuvaya veda etmiş oldu.

Bu müsabakanın bitmesiyle birlikte kısa bir aranın ardından başlayacak olan Futbolist vs. Oxygen Esports müsabakasını Türkçe anlatım ile canlı olarak Valorant Esports TR’nin resmi Twitch hesabından takip edebilirsiniz.

Playerbros ailesi olarak Futbolist’e de Oxygen Esports’a da başarılar dileriz, iyi olan kazansın! BBL Esports’a da bizlere izlettikleri mücadele için teşekkür ederiz.


İlginizi Çekebilir:

20 yaşında. Gülhane Tıp veya eski adıyla GATA öğrencisi. 3 yaşından beri bilgisayarla haşır neşir, League of Legends veteranı. Oyun türü ayırt etmeyen, ne hoşuna gidiyorsa onu oynayan, birisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor