Connect with us

Espor

VCT Türkiye Challengers 3. Aşama 1. Hafta Ön Eleme eşleşmeleri belli oldu

VCT Türkiye Challengers 3. Aşama 1. Hafta Ön Elemelerinde eşleşen takımlar belli oldu.

VCT Türkiye Challengers 3. Aşama 1. Hafta Ön Eleme eşleşmeleri belli oldu

249 takımın rakiplerini mağlup ederek adını VALORANT espor arenasında duyurmak için yarışacağı VCT Türkiye Challengers 3. Aşama 1. Hafta Ön Eleme eşleşmeleri belli oldu.

VCT tarafından belirtilene göre 249 katılımcının yer aldığı ilk hafta etkinliği 28 Haziran Pazartesi günü saat 18:00’da başlayacak. Aynı gün rakiplerini mağlup edebilen takımlar bir tur daha oynayacak ve gün sonlanacak.

28 Haziran’ı takip eden 29 ve 30 Haziran günlerinde gerçekleştirilen karşılaşmaların ardından ise en sona kalan sekiz takım, Kapalı Elemeler’e davet edilen sekiz takım ile karşılaşacak.

Açık elemelerin ilk haftasına baktığımızda Fire Flux Esports, Cyber Skull Esports, Digital Athletics, 1907 Fenerbahçe Espor, Beşiktaş Esports, Beşiktaş Esports, Team Aurora, XFlow Esports ve daha birçok tanınmış takımın yanında yeni kurulmuş takımların da mücadele edeceğini görüyoruz.

Elemeler Twitch üzerinde ise 28 Haziran’da Rootthegamer, 29 ve 30 Haziran’da ise Vladimirpetrekno ve Rootthegamer gibi sevilen iki isim tarafından kendi kanalları üzerinden yayınlanacak.

Buraya tıklayarak bütün eşleşmelere göz atabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

LNG Esports Invictus Gaming’i devirdi ve LPL’de 3. haftayı lider tamamladı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor