Connect with us

Espor Haber

Playerbros Özel: Tunç Berkman açıkladı, Vestel’den espor ürünleri geliyor

Tunç Berkman açıkladı: Vestel’den espor ürünleri gelecek.

Vestel‘in pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcı Tunç Berkman, Playerbros’a özel açıklamalar yaptı. Vestel’in espordaki geleceğinden yatırımların hızına kadar birçok konuda sitemize konuşan Berkman, esporculara bir müjdeyi Playerbros aracılığıyla verdi.

Şimdilerde Türkiye’nin resmi League of Legends organizasyonu Şampiyonluk Ligi ve Zula’nın Süper Lig‘i ile iş birliği içinde olan Vestel, ilerleyen dönemde esporcular için de ürünler üretecek. Yaptıkları işler için “Biz aslında sürdürülebilirliğe inanıyoruz” diyen Berkman, Vestel olarak esporda sürekli olacaklarını belirtti.

Ayrıca ilerleyen dönemde mobil esporun da büyük bir gelişmenin içine gireceğini düşünen Berkman, mobil sektörde de yer alacaklarını altını çizdi.

Vestel’den espor ürünleri gelecek

“Biz bir üreticiyiz. Televizyon pazarında lideriz, elektronik pazarında birçok öncülüğümüz var” diyen Berkman, “bu kapsamda bizim mutlaka esporun içerisindeki farklı ürünleri üreteceğimiz kesin” diyerek müjdeyi verdi. “Oyun monitörleri olsun, mouse’lar olabilir. Oyunla ilgili o ekosistemi tamamlayacak, Desibel diye bir ürünümüz var, Desibel’in oyunculara özel ürünlerini çıkaracağız” diyerek konuyu detaylandıran Berkman, espor ürünleri konusunda planlarımız içinde var diyor.

Son gelişmelerin ardından espor sektöründeki unvanlarının yanına ürün konusunda da birçok unvan ekleyecek olan Vestel için Berkman şöyle düşünüyor: “Oyun sektöründe hem sponsor olarak hem ürün temincisi olarak hem alt yapı sağlayıcısı olarak olacağımız kesin.”

Bu röportajın tamamı ilerleyen günlerde YouTube kanalımızda sizlerle olacak. YouTube kanalımıza buraya tıklayarak abone olabilir, bildirim açarak bu röportajı kaçırmayabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Espor Haber