Connect with us

LoL

VFŞL 2021 Yaz Mevsimi izlenme sayıları belli oldu!

En çok izlenen karşılaşma Türkiye Büyük Finali mücadelesi oldu!

Her geçen gün izlenme sayıları artan ligimiz VFŞL‘de bu yıl da güzel sayılara ulaşıldı. Özellikle playofflarda alınan izlenme sayıları sektörün ülkemizde ne hızda büyüdüğüne kanıt niteliğinde!

Bu sezon en çok izlenen karşılaşma dün oynanan Türkiye Büyük Finali oldu. Bunun dışında ligimizde yer alan büyük kulüplerin takımlarının sezondaki ilk maçları fazlaca ilgi görmeyi başardı. İzlenme sayılarına baktığımızda 1907 Fenerbahçe Espor, Beşiktaş ve Galatasaray Esports‘un karşılaşmalarının çok popüler olduğunu görebiliyoruz.

2021 VFŞL Yaz Mevsimi‘nde en yüksek izlenme 58 bin. En popüler karşılaşma ise Nasr Esports ile Galatasaray Esports arasında oynanan final karşılaşması!”

Ligimiz bu sezon en yüksek izlenme sayısına büyük final serisinde 58 bin ile erişmeyi başardı. Bunu 49 bin ile ligin ilk hafta mücadelelerinden olan Papara SuperMassive Blaze ile 1907 Fenerbahçe arasındaki mücadele izliyor. Üçüncü sıradaki mücadele bir derbi. 46 bin izlenen karşılaşma VFŞL ikinci haftasında oynanan FB-GS mücadelesi oldu. Dördüncü ve beşinci sıradaki iki mücadele de aynı ekipler arasında oynandı. 44 ve 43 bin izlenme sayılarıyla GS-BJK arasında biri ilk hafta diğeri yarı final mücadelesi oldu!

Toplamda 126 saat yayın yaparak 2.7 milyon saat izlenen VFŞL ortalama 22 bin anlık izleyicinin beğenisine sunuldu.

Daha detaylı bilgi için buraya tıklayarak Esports Chart‘a gidebilirsiniz!

İlginizi Çekebilir:

Yeni League of Legends şampiyonu Vex ne zaman çıkacak?

8 yaşından beri oyun oynayan, esporla tanıştıktan sonra hayatı değişen bir insan. 10 yıllık League of Legends oyuncusu. Bilgisayar mühendisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL