Connect with us

LoL

VFŞL ilk haftasında Espor Sahnesi’nin 19 Ocak biletleri tükendi

VFŞL başlıyor! Espor Sahnesi’nin 19 Ocak biletleri tamamen tükendi. 20 Ocak biletlerinin satışı ise devam ediyor.

espor sahnesi, biletix, bilet satın al, league of legends, riot games, vfşl, bilet, esport stage

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nin başlamasına sadece 5 gün kaldı. 19 Ocak’ta başlayacak lig öncesi Espor Sahnesi’nin ilk gün biletleri tükendi.

Türkiye geçtiğimiz aylarda yapımı tamamlanan Espor Sahnesi ile ilk resmi “espor arenası”na da kavuşmuş oldu. Riot Games tarafından yaptırılan Espor Sahnes, birbirinden heyecanlı ve kıyasıya geçecek rekabetçi maçlara sahne olacak. Hikayelerin yeniden yazılacağı sahnenin, VFŞL ilk haftasında 19 Ocak biletlerinin tamamı satıldı.

Her ne kadar ilk biletlerinin tamamı satılmış da olsa, ilk haftanın 2. günü olan 20 Ocak biletleri halen satıştı. Sizler de biletix üzerinden biletinizi alabilirsiniz.

Riot Games’in dün paylaştığı “Sahne en iyilerin!” videosu da büyük ilgi görmüştü. Türkiye’nin ilk espor arenasına taraftarların ilgisi büyük olurken, bu videoda ile de ilgi ve heyecan üst düzeye çıkmıştı. VFŞL takımlarından popüler oyuncuların yer aldığı video, kısa sürede büyük beğeni topladı. Hatta birçok taraftar ve profesyonel oyuncu bu güne kadar yapılmış en iyi tanıtım videosu olarak yorumladı.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 19 Ocak programı

  • 13:00 – Bahçeşehir SuperMassive vs. Royal Youth
  • 14:00 – Galatasaray Espor vs. Dark Passage
  • 15:00 – HWA Gaming vs. 1907 Fenerbahçe
  • 16:00 – Bursaspor Espor vs. Galakticos
  • 17:00 – Beşiktaş Esports vs. Doğuş Üni Aurora

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL