Connect with us

Espor

VFŞL sekteye uğradı! VALORANT ve League Of Legends sunucuları çöktü!

Riot Games İstanbul sunucuları çöktü.

VFŞL sekteye uğradı! VALORANT ve League Of Legends sunucuları çöktü!

Oyun sunucuları İstanbul’da olan Riot Games’in VALORANT ve League of Legends oyunları Türkiye çapında çöktü. Geçtiğimiz günlerde Riot Games’in VALORANT sunucuları dünya çapında çökmüştü. Benzer bir durum bugün itibarıyla da yaşandı.

VFŞL Sekteye Uğradı!

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2021 yaz mevsimi’nde 4. hafta 1. gün karşılaşmaları Lolespor youtube ve RiotGamesTurkish Twitch kanalları üzerinden canlı olarak yayınlanıyordu.

Oyun sunucuların çökmesi ile birlikte, VFŞL’de saat 14.00’de başlayan SuperMassive Blaze ve Galakticos arasında gerçekleşen  karşılaşma yarıda kesildi.

Lolespor konu ile ilgili açıklamayı resmi Twitter hesabı üzerinden yaptı. Yapılan açıklamada yayına ara verildiği ve konu ile ilgili çalışmaların sürdürüldüğü belirtiliyor.

Oyun sunucularında yaşanan problem nedeniyle yayına bir saat ara veriyoruz. Ekibimiz konuyla ilgili çalışmalarını sürdürüyor. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sorun giderildikten sonra VFŞL yaz mevsimi 4. hafta 1. gün karşılaşmaları devam ediyor olacak. VFŞL heyecanına ortak olmak istiyorsanız, buraya tıklayarak günün maç programına ulaşabilirsiniz.

Son günlerde Riot Games’in sunucularının çökmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

PUBG Mobile National Championship Turkey ikinci günü sona erdi!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor