Connect with us

LoL

VFŞL için yeni bir video geldi: Sahne artık en iyilerin!

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nin başlamasına kısa bir süre kala “Sahne artık en iyilerin!” videosu büyük beğeni topladı. #işteşimdibaşlıyoruz

Sahne artık en iyilerin, zeitnot, wolf, supermassive, vfşl

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nin başlamasına sayılı günler kala Riot Games yeni bir video yayımladı. Sahne artık en iyilerin!

Ligin başlamasına sadece 6 gün kaldı. 19 Ocak’ta takımlar vadiye inecek ve birbirlerine karşı kıyasıya bir rekabet içerisine girecekler. Riot Games de her sene yaptığı gibi ligin başlamasına özel videolarını yayımlamaya devam etti. “Sahne artık en iyilerin!” ismiyle yayımlanan video kısa sürede büyük ilgi gördü.

Tüm takımlardan popüler oyuncuların yer aldığı videoda, maçların oynanacağı Espor Sahnesi de yer alıyor. Ligin başlamasına kısa bir süre kala böyle bir video yayımlanması hem oyuncuları hem de taraftarları oldukça fazla heyecanlandırmış durumda. Özellikle Zeitnot ve Wolf’un beraber oldukları sahne, sosyal medyada en fazla konuşulan anlardan biri oldu.

İşte o muhteşem video!

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL