Connect with us

Espor

VFŞL’de ikinci Çeyrek Final eşleşmesi bugün oynanıyor!

VFŞL’de playoff heyecanı tüm hızıyla devam ediyor! Bugün saat 14:00’te IWC-GAL Çeyrek Final mücadelesi oynanacak.

2020 vfşl Yaz Mevsimi Kadro Değerlendirmesi - Bölüm 1

VFŞL’de playoff heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Dün oynanan ilk serinin ardından bugün fastPay Wildcats ile Galakticos arasında ikinci Çeyrek Final eşlemesi oynanacak.

Büyük bir sürprizle başlayan 2020 Kış Mevsimi playoffları tüm hızıyla devam ediyor. Dün Aurora ile Papara SuperMassive arasında oynanan karşılaşma nefesleri kesmiş ve oldukça keyifli bir mücadeleye sahne olmuştu. Beklentilerin tam tersine SuperMassive zayıf bir performans sergilemiş ve Aurora, harika bir takım oyunu ortaya koyarak rakibini 3-1 yenmişti. Yarı Final’e yükselen AUR, 1907 Fenerbahçe’nin rakibi oldu.

İlginizi çekebilir: Huni resmen Dignitas’tan ayrıldı

Bugün oynanacak IWC vs GAL serisinin kazananı ise Dark Passage’ın rakibi olacak. Uzun bir süredir genç oyunculara yatırım yapan IWC bu mevsim yatırımlarının meyvesini almaya başladı. Ligin ikinci yarısında sadece bir kez mağlup olan IWC gözünü Yarı Final’e dikmiş durumda. Öte yandan Galakticos uzun bir süre sonra VFŞL playofflarında mücadele etme fırsatı bulacak.

İki takımın da sinerjisi ve uyumu sayesinde mevsim finallerine geldiğini belirtmek gerekiyor. Eşleşmede üst koridor ve orman oyuncularının kritik bir rol oynayacağını belirtmek gerekiyor. Öte yandan VFŞL 2020 Kış Mevsimi’nin en iyi performans sergileyen oyuncularından Kaori’nin de serideki oyununun belirleyici olacağını söylemek gerekiyor.

fastPay Wildcats-Galakticos mücadelesi bugün saat 14:00’te oynanacak ve LoLespor’un YouTube kanalından canlı olarak takip edilebilecek:


İlginizi çekebilir:

Team AURORA, Papara SuperMassive’i yenerek Yarı Final’e yükseldi

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor