Connect with us

Fortnite

Video oyunlarının Dünya Kupası’na etkisi devam ediyor

Ünlü futbolcular, gollerini oyun danslarıyla kutlamaya devam ediyorlar.

Video oyunları oynayan ünlü futbolcular, 2018 Dünya Kupası’nda oynadıkları oyunlara ait danslarla gündeme gelmeye devam ediyorlar. Sıradaki isim Griezmann.

2018 Dünya Kupası her açıdan muhteşem geçti. Muhteşem maçlar ve gollerin yanı sıra, ünlü futbolcular video oyunların danslarıyla da gündeme geldiler. Daha önce bir çok kez Fortnite danslarını gördüğümüz kupada, bu sefer dans eden isim Antoine Griezmann oldu.

Fransa ile Hırvatistan arasında oynanan 2018 Dünya Kupası Finali‘nde penaltıdan gol atan Griezmann, attığı golün ardından Fortnite oyuncularının yakından tanıdığı bir dans ile bunu kutladı. İşte o muhteşem dans:

Ünlü futbolcu aynı dansı formasını giydiği Atletico Madrid ile oynadığı bir lig ve Avrupa Ligi maçında da yapmıştı.

Golün hemen ardından gelen dans hareketi, sosyal medyada neredeyse gol kadar dikkat çekti. Geçen sene liglerde de gördüğümüz golün ardından video oyunlarının danslarını yapma trendi, bu yılki Dünya Kupası ile birlikte zirveye çıktı.

Neymar golün ardından takım arkadaşlarıyla flashbang dansı yaptı!

Daha önce oyun dansı yapanlar arasında dünyanın en iyi futbolcuları arasında gösterilen Neymar da vardı. Ünlü futbolcu bir espor efsanesi olan CS: GO’nun flashbang kör olma hareketi ile golü kutlamıştı.

Griezmann’ın yaptığı dansın oyun içi görüntüsü (Take The L)

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fortnite