Connect with us

PUBG

Vikendi haritasında hayatta kalmak için bu sese kulak verin

PUBG Türkiye, Vikendi haritasını anlatan ve hayatta kalma rehberi tadında bir video yayımladı. Vikendi’de hayatta kalmak isteyenlere güzel tavsiyeler var.

PUBG Türkiye, oyuna yeni eklenen Vikendi haritası için hayatta kalma rehberi tadında bir video yayımladı. Uçağın pilotu yolculara haritayı anlattı.

PUBG’nin yeni haritası Vikendi oyuncular tarafından çok fazla sevildi. Kış aylarında bulunduğumuz bu dönemde kışa özel bir harita gelmesi ve bu haritanın tamamen karla kaplı olması eğlenceli anların dışında, güzel görüntülerin de çıkmasını sağlıyor. Birçok oyuncu yeni haritanın deneyimine odaklanırken, PUBG Türkiye haritaya özel hayatta kalma rehberi yayımladı.

Yaklaşık 2 dakikalık videoda kaptan pilot yolcularına haritanın özelliklerini ve nasıl hayatta kalacaklarını anlatıyor. Vikendi’nin 6 km çapında büyük bir harita olduğunu söyleyen pilot aynı zamanda oyunda nerelerde hayatta kalma oranının yüksek olabileceğinden bahsediyor. Ayrıca takım ile oynarken büyük alanlara atlamanın savaş sevenlere iyi geleceğini ama takımdan kayıp vermeden çıkmanın zor olduğunu söylüyor. Oyuna yeni başlayanlara ise daha küçük alanları ele geçirmelerini öneriyor.

Diğer haritalara göre daha çok eşya bulunan kar haritası, aynı zamanda kasabaların birbirine yakın olmasıyla da tehlikeli bir harita. Eşya bulma yerlerinin birbirine çok yakın olması, sürekli olarak rakipleriniz ile burun buruna olmanıza neden oluyor. Bu yüzden pilot son olarak bu haritada oynarken kesinlikle dikkati elden bırakmamanızı öneriyor.

İşte pilotumuzun bize tavsiyeleri

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


PUBG