Connect with us

VALORANT

Viper, 1.04 yamasında tekrardan güçlendirme alacak!

Seçilme oranı çok düşük olan Viper, 1.04 yamasında tekrardan güçlendirme alacak!

viper valorant

Riot Games‘in yeni FPS oyunu VALORANT‘ın güncel yamada en az tercih edilen ajanı Viper. Diğer ajanlara kıyasla yetenekleri biraz daha işlevsiz olduğu için uzun süredir seçilme oranı gayet düşük. Bunu fark eden Riot, ajanı 1.04 yamasında tekrardan güçlendireceğini açıkladı!

Viper şu an için açık ara VALORANT’ın en güçsüz ajanı. Blitz.gg’nin verilerine göre bu ajan oyuncuların sadece %2‘si tarafından seçiliyor. Bu oran dereceli sıralarda daha da düşüyor. Profesyonel arenada ise neredeyse hiç görmedik!

1.02 yamasında molotofuna ve Zehir Duvarı‘na aldığı güçlendirmeler ajanın seçilme oranını arttırmaya yetmemiş gibi görünüyor.

1.04 yamasında ise bunun değişeceğini söyleyen Riot, ajanın yetenek kitine değişimler uygulayacağını söyledi fakat henüz detay vermedi.

VALORANT geliştirici ekibinden Coleman “Altombre” Palm‘ın Viper güçlendirmesi ile ilgili söyledikleri şöyle:

“Dengeleme ekibi bu ajan üzerinde çok durdu. Eğer her şey planlandığı gibi giderse gelecek yamada iyi bir güçlendirme alacak.

“Şu an için daha fazla detay paylaşmak istemiyorum çünkü henüz hiçbir şey kesinleşmedi. Fakat bu güçlendirme planlarımız dahilinde.”

Bir alan kontrolcüsü olan Viper, alanındaki ajanlara göre biraz işlevsiz kalıyor. İyi bir oyun yapmak için diğer ajanlara göre daha fazla riske girmesi gerekiyor fakat bunun ödülünü de alamıyor.

VALORANT 1.04 yaması 21 Temmuz‘da bizlerle olacak. Hem Viper güçlendirmesini hem de diğer detayları öğrenmek için takipte kalın!


Galakticos VALORANT oyuncu başvuruları başladı

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT