Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Virtus.Pro beşinci oyuncusunu açıkladı

Virtus.Pro beşinci oyuncusunu açıkladı.

Virtus.Pro yeni oyuncusunun Polonyalı yetenek Piotr “morelz“ Taterka olduğunu takipçilerine açıkladı. 24 yaşındaki oyuncu, takımın yeni FACEIT Major in the New Challengers Stage eleme sahnesinde Paweł byaliBieliński’nin ayrılışının ardından yedek konumundan as kadroya geçti.

Morelz,  Janusz “Snax” Pogorzelski’nin takımdan ayrılışından sonra 0.88 rating ortalaması ile DreamHack Valencia ve IEM Shanghai’da mücadele vermişti. Michal “snatchie” Rudzki’nin takıma katılması ile birlikte Snax mousesports ekibinin yolunu çoktan tutmuştu bile.

Virtus.Pro son zamanlarda ağır mağlubiyetler yaşıyor. Ekip, FACEIT elemelerinde NiP, OpTiC ve North ekiplerine yenilerek 0-3 ile ayrılmıştı.

Virtus.Pro Genel Müdürü takımın gidişatı için bu açıklamalarda bulundu:

Dvoryankin “Hayranlarımız gibi, kadronun sonuçları hakkında endişeliyiz ve üst üste iki başarısız major karşısında boş duramıyoruz,” diye ekledi. “Morelz’e gelince, sürekli uygulamanın, ekibin aktif kadrosundaki ilerlemesini daha da hızlandıracağına eminim.”

Morelz, 28-29 Eylül tarihleri ​​arasında takımın BLAST Pro Series İstanbul’da yarışacağı ayın sonunda Virtus.pro için tam bir oyuncu olarak ilk görüntüsünü sergileyecek.

Bu gelişmenin ardından Virtus.pro:

  •  Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski
  •  Filip “NEO” Kubski
  • Michal “Michu” Müller
  •  Michal “snatchie” Rudzki
  •  Piotr “morelz” Taterka
  • Jakub “kuben” Gurczynski (koç)
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive