Connect with us

Espor

Vitality Academy Kadrosu Açıklandı

LCS Avrupa sahnesinde boy gösteren Team Vitality‘nin bir diğer kadrosu Team Vitality Academy’nin kadrosu açıklandı. Avrupa sahnesinde boy gösterecek olan takımda Şampiyonluk Ligi’nden tanıdığımız iki isim de yer alıyor. Dört Avrupalı ve bir Koreli olarak yoluna devam edecek olan Vitality Academy, yeni bir ekip olarak başarı arayacak.

Daha önce Galatasaray’da oynamışlardı

Vitality Academy’nin teknik kadrosunda tanıdığımız bir isim alıyor. Daha önce ülkemizde Oyun Hizmetleri, AURORA, ANT, Victorious Ace, Galacticos ve Galatasaray gibi birçok takımda mücadele eden Lamine-Lounis “Kanani” Khouani, bu ekipte analist olarak görev alırken; Kanani’nin Galatasaray’dan eski takım arkadaşı Felix “Abbedagge” Braun ise bu takımda orta koridor oyuncusu olarak yer alıyor.

Shemek, Niji, Abbedagge, Yuuki60 ve Dreams beşlisiyle vadideki yerini alacak olan Vitality Academy kadrosu için henüz net bilgiler yer almıyor. lol.gamepedia.com güncellemelerine göre takımın kadrosu yukarıda adı geçen isimlerden oluşuyor. Detaylar için Playerbros.com’u takip etmeye devam edin.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor