Connect with us

Espor

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 4. Hafta 1. Gün MVP’leri!

Şampiyonluk Ligi’nde günün MVP’leri.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nde 4. hafta 1. gün karşılaşmaları sonuçlandı.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nde 4. hafta 1. gününü bugün oynanan 5 mücadele ile geride bıraktık. VFŞL’de günün sonuçlarına göz atmak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Oldukça çekişmeli geçen günün mücadeleleri sonucunda “Maçın en değerli oyuncusu seçilen” oyuncular belli oldu.

Oynanan karşılaşmalar sonucunda MVP seçilen oyuncuları sizler için derledik.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 4. Hafta 1. Gün MVP’leri!

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 4. hafta 1. gününün ilk karşılaşması SuperMassive Blaze ve Galakticos arasında gerçekleşti.

Karşılaşmanın MVP oyuncusu yüzde 55’lik skor katkısı ve 10/2/5’lik Aphelıos performansıyla, taşıyıcı oyuncusu “Focus” oldu.

Resim

Günün ikinci karşılaşmasında Beşiktaş ve 5 Ronin karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın MVP oyuncusu yüzde 82’lik skor katkısı ve 5/1/9’luk Gangplank performansıyla, üst koridor oyuncusu “Juuzou” oldu.

Resim

NASR Esports ve 5 Ronin arasında gerçekleşen günün üçüncü karşılaşmasının MVP oyuncusu yüzde 90’lık skor katkısı ve 8/0/2’lik Leblanc performansıyla, orta koridor oyuncusu “Gıyu” oldu.

Resim

Dark Passage ve 1907 Fenerbahçe Espor arasında gerçekleşen günün dördüncü karşılaşmasının MVP oyuncusu %85’lik skor katkısı ve 1/2/11’lik Dıana performansıyla, orman oyuncusu “Typhoon” oldu.

Resim

4. hafta 1. gününün merakla beklenilen son karşılaşmasında, fastPay Wildcats ve Galatasaray Espor mücadelesi vardı. Karşılaşmanın MVP oyuncusu %89’luk skor katkısı ve 11/2/14’lük Rumble performansıyla, orman oyuncusu “Mojıto” oldu.

Resim

Gösterdikleri performans ile MVP olmaya hak kazanan oyuncuların performansları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

VFŞL sekteye uğradı! VALORANT ve League Of Legends sunucuları çöktü!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor