Connect with us

Espor

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 5. hafta 1. gün MVP’leri!

Şampiyonluk Ligi’nde günün MVP’leri.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nde 5. hafta 1. gün karşılaşmaları sonuçlandı.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nde 5. hafta 1. gününü bugün oynanan 5 mücadele ile geride bıraktık. VFŞL’de günün sonuçlarına göz atmak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Oldukça çekişmeli geçen mücadeleler sonucunda “Maçın en değerli oyuncusu seçilen” oyuncular belli oldu.

Oynanan karşılaşmalar sonucunda MVP seçilen oyuncuları sizler için derledik.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 5. Hafta 1. Gün MVP’leri!

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde günün ilk karşılaşması 5 Ronin ve 1907 Fenerbahçe Espor arasında gerçekleşti.

Karşılaşmanın MVP oyuncusu yüzde 84’lük skor katkısı ve 6/1/10’luk Jayce performansıyla, 5 Ronin’in üst koridor oyuncusu “Hoon” oldu.

Resim

Team Aurora ve Dark Passage arasında gerçekleşen günün ikinci mücadelesinde, karşılaşmanın MVP oyuncusu yüzde 76’lık skor katkısı ve 6/1/10’luk Leblanc performansıyla, Dark Passage’ın orta koridor oyuncusu “Köfte” oldu.

Resim

Günün üçüncü mücadelesi NASR Esports ve fastPay Wildcats arasında gerçekleşti. Karşılaşmanın MVP oyuncusu yüzde 71’lik skor katkısı ve 4/0/11’lik Volıbear performansıyla, NASR Eports’un orman oyuncusu “Bono” oldu. Bono bu karşılaşmada 19760 hasar tankladı.

Resim

Riot Games’in sunucularının çökmesi ile birlikte oldukça geç başlayan günün dördüncü mücadelesi Galatasaray Espor ve Galakticos arasında gerçekleşti. Karşılaşmanın MVP oyuncusu yüzde 73’lük skor katkısı ve 7/0/7’lik Kalista performansıyla, Galatasaray Espor’un taşıyıcı oyuncusu “Alıve” oldu.

Resim

Günün beşinci ve son karşılaşması SuperMassive Blaze ve Beşiktaş arasında gerçekleşti. Karşılaşmanın MVP oyuncusu yüzde 54’lük skor katkısı ve 7/0/5’lik Gwen performansıyla, SuperMassive Blaze üst koridor oyuncusu “Ragner” oldu.

Resim

Gösterdikleri performans ile MVP olmaya hak kazanan oyuncuların performansları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

Riot Games sunucuları çöktü! VFŞL 2021 Yaz Mevsimi 5.Haftada da sekteye uğradı

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor