Connect with us

Espor

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 6. hafta 1. gün MVP’leri!

Şampiyonluk Ligi’nde günün MVP’leri.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nde 6. hafta 1. gün karşılaşmaları sonuçlandı.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nde 6. hafta 1. gününü bugün oynanan 5 mücadele ile geride bıraktık. VFŞL’de günün sonuçlarına göz atmak isterseniz, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Oldukça çekişmeli geçen mücadeleler sonucunda “Maçın en değerli oyuncusu seçilen” oyuncular belli oldu. Oynanan karşılaşmalar sonucunda MVP seçilen oyuncuları sizler için derledik.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 6. Hafta 1. Gün MVP’leri!

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde günün ilk karşılaşması 5 Ronin ve Team Aurora arasında gerçekleşti.

Karşılaşmanın MVP oyuncusu yüzde 85’lik skor katkısı ve 4/2/2’lik Trundle performansıyla, Team Aurora’nın üst koridor oyuncusu “Kebap” oldu.

Resim

SuperMassive Blaze ve 1907 Fenerbahçe Espor arasında gerçekleşen günün ikinci mücadelesinde, karşılaşmanın MVP oyuncusu yüzde 81’lik skor katkısı ve 5/0/13’lük Leblanc performansıyla, 1907 Fenerbahçe Espor’un orta koridor oyuncusu “Stıllnumb” oldu. 

Resim

Günün üçüncü mücadelesi NASR Esports ve Dark Passage arasında gerçekleşti. Karşılaşmanın MVP oyuncusu yüzde 80’lik skor katkısı ve 3/2/5’lik Olaf performansıyla, NASR Eports’un orman oyuncusu “Bono” oldu. Bono mücadeleyi 1568 altın farkı ile tamamladı.

Resim

46 dakika 30 saniye süren günün dördüncü mücadelesinde Galakticos ve fastPay Wildcats mücadelesi vardı. Karşılaşmanın MVP oyuncusu yüzde 70’lik skor katkısı ve 12/5/10’luk Lucıan performansıyla, Galakticos taşıyıcı oyuncusu “Emenes” oldu.

Resim

Galatasaray Espor ve Beşiktaş arasında gerçekleşen derbi karşılaşmasının MVP oyuncusu yüzde 76’lık skor katkısı ve 5/1/8’lik Dıana performansıyla, Galatasaray Espor’un orman oyuncusu “Mojıto” oldu. 

Resim

Gösterdikleri performans ile MVP olmaya hak kazanan oyuncuların performansları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

Mistik hortlak Fiddlesticks şimdi TFT 5.5 seti ile Teamfight Tactics’de!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor