Connect with us

Espor

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 6. hafta 2. gün MVP’leri!

Şampiyonluk Ligi’nde günün MVP’leri.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nde 6. hafta 2. gün karşılaşmaları sonuçlandı. 

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nde 6. hafta 2. gününü bugün oynanan 5 mücadele ile geride bıraktık. 

Oldukça çekişmeli geçen mücadeleler sonucunda “Maçın en değerli oyuncusu seçilen” oyuncular belli oldu. Oynanan karşılaşmalar sonucunda MVP seçilen oyuncuları sizler için derledik. 

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 6. Hafta 2. Gün MVP’leri! 

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde günün ilk karşılaşması 1907 Fenerbahçe Espor ve Team Aurora arasında gerçekleşti. Karşılaşmanın MVP oyuncusu yüzde 61’lik skor katkısı ve 7/3/9’luk Lee Sin performansıyla, 1907 Fenerbahçe Espor’un üst koridor oyuncusu “Ray” oldu. 

Resim

Günün ikinci mücadelesi NASR Esports ve Beşiktaş arasında gerçekleşti. Karşılaşmanın MVP oyuncusu yüzde 68’lik skor katkısı ve 7/1/6’lık Kai’Sa performansıyla, Beşiktaş’ın taşıyıcı oyuncusu “Shıganarı” oldu. 

Resim

Galatasaray Espor ve 5 Ronin mücadelesinin MVP oyuncusu yüzde 71’lik skor katkısı ve 8/2/12’lik Lee Sin performansıyla, Galatasaray Espor’un orman oyuncusu “Mojito” oldu. 

Resim

Günün dördüncü mücadelesinde fastPay Wildacats ve SuperMassive Blaze karşılaşması vardı. Mücadelenin MVP oyuncusu yüzde 83’lük skor katkısı ve 6/3/14’lük irelıa performansıyla, fastPay Wildcats orta koridor oyuncusu “Serin” oldu.

Resim

Dark Passage ve Galakticos mücadelesinin MVP oyuncusu yüzde 68’lik skor katkısı ve 7/2/6’lık Diana performansıyla, Dark Passage’ın orman oyuncusu “Typhoon” oldu.  

Resim

Gösterdikleri performans ile MVP olmaya hak kazanan oyuncuların performansları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor