Connect with us

Espor

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi: Süper Hafta maçları sonlandı

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi‘nde süper haftanın sonuna gelindi. Her takımın 4 maç oynadığı bu hafta kıyasıya rekabete şahit oldu. Bu haftanın son gününde de güzel maçlar devam etti. Bugün oynanan maçların sonuçları şu şekilde:

Royal Bandits 1 – 0 1907 Fenerbahçe

1907 Fenerbahçe düşüşe devam ediyor. Süper haftayı 4 mağlubiyet ile kapatan son şampiyon bir türlü istenilen seviyeye çıkamıyor. Frozen’ın gösterdiği Galio performansları ise büyük bir eleştiri konusu olmuş durumda. 1907 Fenerbahçe takımında tek iyi gözüken isim Padden oldu denilebilir. Royal Bandits ise bu maçta rakibine erken üstünlük kurdu ve maçı koparmayı başardı. Rakibine şans tanımayan Royal Bandits takımında MVP ise Malrang oldu. Royal Bandits aldığı bu sonuç ile birlikte süper haftayı 3 galibiyet ile bitirmeyi başardı.

Galakticos 0 – 1 Team Aurora

Kendi standartlarının üstünde bir performans sergileyen Galakticos, iyi oynasa da rakibini yıkmayı başaramadı. Erken oyunda üstünlük yakalayan taraf Galakticos oldu fakat Team Aurora bu üstünlüğü geri çevirmeyi başardı. Galakticos’un yaptığı hatalar maçın kaybedilmesine sebep oldu. Team Aurora tarafında ise Farfetch’in belli özel durumlar sebebiyle maça gelememesinin ardından takımda Rogu yer aldı. Rogu yedeğe çekilmesinin ardından çıktığı ilk maçında da maçın MVP’si seçildi.

HWA 1 – 0 YouthCrew

Hem izleyiciler hem de oyuncuların büyük ihtimalle sıkıldığı bu maçta, teknik sorunlar sebebiyle maç güçlükle oynandı diyebiliriz. Maç esnasında maçın sürekli duraklatılması ve bu duraklatmaların uzun sürmesi maçı sıkıcı bir hale getirdi. YC önde olduğu maçta yaptığı hatalar ile rakibine Baron kaptırınca üstünlüğü HWA’ya kaptırmış oldu. HWA’da bu üstünlüğü devam ettirerek maçı kazanmayı başardı ve YC’nin galibiyetlik serisine de son vermiş oldu.. Maçın MVP’si Armut oldu.

BAUSuperMassive 1 – 0 Dark Passage.Dominos

Haftanın beklenilen maçıydı. Yoluna namağlup devam eden BAUSuperMassive ekibi yenilmezlik serisini devam ettirebilmek için sahneye çıktı ve bunu başardı. GBM’in Gangplank oynadığı bu karşılaşmada maç eşit başlamış olsa da BAUSuperMassive maçı yine koparmayı başardı. Dark Passage.Dominos tarafında ise yapılan hatalar ön plana çıktı. Bu karşılaşmada maçın adamı ise Fabfabulous oldu.

Şampiyonluk Ligi karşılaşmalarının sonuçları için bizi takip etmeye devam edin. Şampiyonluk Ligi için adresiniz Playerbros olsun! 🙂

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor