Connect with us

LoL

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi: Süper haftada üçüncü gün sonuçlandı

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi‘nin süper haftasında rekabet durmadan devam ediyor. Süper haftanın üçüncü gününde karşılaşan rakipler bizlere çok güzel maçlar seyrettirdiler. İşte bugün oynanan karşılaşmalar ve sonuçları:

Dark Passage.Dominos 0 – 1 Team Aurora

Yükselen bir grafik çizen Team Aurora, takım olarak güzel bir performans ortaya koyarak kazanmayı başardı.  Wisdom’un MVP olduğu karşılaşmada Wisdom’un yanı sıra Rain de ön plana çıkan oyunculardan birisiydi. Dark Passage.Dominos istediği performansı gösteremedi ve rakibine üstünlük kurmayı başaramadı. Ruvelius’un iyi oynadığı maçlarda baskın bir performans sergileyen Dark Passage, Ruvelius’un istenilen seviyeye çıkamadığı maçlar için bir planı yok gibi gözüküyor.

Youthcrew 1 – 0 Galakticos

Lige kötü başlangıç yapan, beklentilerini bir türlü veremeyen fakat birden bire büyük bir çıkış yapan Youthcrew takımı çıkışına devam ediyor. Xico’nun takıma kattığı enerji ve gösterdiği performans bu maçta da etkili oldu ve Xico bu maçın MVP’si oldu. Gösterdiği Azir performansıyla 4/0/7’lik bir K/D/A skoru elde eden ve %100 skor katkısıyla oynayan Xico için takımını taşıdı diyebiliriz. Galakticos ise ligin sonuna yerleşmiş bir şekilde ve hiç sevindirici bir performans gösteremiyor. Sürekli değişen ormancı ve alt koridorun istenilen seviyeye çıkamaması takım için büyük sıkıntı olarak duruyor.

1907 Fenerbahçe 0 – 1 BAUSuperMassive

İlginç bir seçim ekranıyla başlayan bu karşılaşmada orta koridor eşleşmesi Galio – İllaoi oldu. GBM gösterdiği İllaoi performansıyla Frozen’a koridor aşamasında minyon aldırmazken, oyun sonlarına doğru da takım savaşlarına damga vuran isimdi. GBM gösterdiği bu performans ile birlikte MVP seçildi. GBM’in gösterdiği performansın yanında BAUSuperMassive makro oyun konusunda ligin zirvesinde yer aldığını bir kez daha kanıtladı. BAUSuperMassive’nin zorlanarak kazandığı bu maç ile birlikte namağlup serisi devam ediyor.

HWA Gaming 0 – 1 Royal Bandits

HWA karşısında bir türlü mutlu sonuca ulaşamayan Royal Bandits buna son vermeyi başardı. Broken Blade’nin ligde gösterdiği üstün performans ise devam ediyor. Genç oyuncu bugün de Ornn performansı ile MVP oldu. Royal Bandits bu galibiyetiyle birlikte SUP’un ardından ikinci olarak yoluna devam ediyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL