Connect with us

Espor

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Nedim Baytorun’dan şampiyon SuperMassive’e tebrik

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Nedim Baytorun, şampiyon SuperMassive’i tebrik etti. #PlayerbrosÖzel

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Nedim Baytorun, League of Legends Türkiye Büyük Finali‘ni Playerbros’a değerlendirdi. Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda gerçekleştirilen, Bahçeşehir SuperMassive – Royal Bandits finali sonrası Playerbros’a açıklamalar yapan Baytorun, şampiyon Bahçeşehir SuperMassive’i tebrik etti.

Bahçeşehir SuperMassive, final karşılaşmasında Royal Bandits’i 3-1 geçerek şampiyon olmayı başarmıştı. Temsilcimiz şimdilerde Worlds için mücadele edecek. Kış Mevsimi’nde de şampiyonluğa ulaşmayı başaran Bahçeşehir SuperMassive’de final serisinin en iyi oyuncusu seçilen SnowFlower, ödülünü Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Nedim Baytorun’dan almıştı.

Bilindiği üzere, SuperMassive’in zirvede tamamladığı Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nin büyük destekçisi olan Vodafone, bu yıl ligimizin isim sponsorluğunu da yapmıştı. Vodafone bu yatırımlarıyla Türk esporuna büyük katkı sağlıyor.

Nedim Baytorun’dan tebrik!

KMF’den sonra bir kez daha Royal Bandits ve Bahçeşehir Supermassive’in karşılaştığı nefes kesen bir finale tanıklık ettik. Bir tarafta ilk sezonunda 2 büyük finale de adını yazdıran Royal Bandits’i, diğer tarafta da üst üste 6.kez finale çıkan Bahçeşehir Supermassive’i heyecanla izledik. 1-0 geriden gelip 3-1 ile seriyi kazanan Bahçeşehir Supermassive’i tebrik eder, başarılarının Worlds’de de devam etmesini dilerim.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor