Connect with us

Espor

Voicebringer’ın Galakticos Genel Menajeri görevi sona erdi

Bilal “Voicebringer” Dengiz ile Galakticos’un yolları ayrıldı.

Voicebringer Galakticos Genel Menajeri görevi sona erdi

Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi ve VALORANT Champions Tour 2022 Türkiye Aşama 1 Challengers gibi etkinliklerde League of Legends ve VALORANT takımları ile mücadele ederken sık sık gündemimize gelen Galakticos ekibinde yeni bir ayrılık yaşandı.

Takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden 11 Nisan Pazartesi gününün akşam saatlerinde yapılan bir paylaşım ile uzun süredir Galakticos takımının Genel Menajeri olarak görev yapan Bilal “Voicebringer” Dengiz ile karşılıklı olarak yolların ayrıldığı duyuruldu.

Yapılan açıklamada “Genel menajerimiz Bilal “Voicebringer” Dengiz ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. @voicebringer’a emekleri için teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz.” sözleri ile duyurulurken, Genel Menajer rolündeki isim ile birlikte çalışmış pek çok isimden paylaşımlar gecikmedi.

Neredeyse bir yıl önce Galakticos ile güçlerini birleştiren Anatolia Esports’un kurucusu olan Eyüp Rüzgar paylaştığı Tweet’te “Yolun açık olsun Bilal emeklerin icin teşekkürler” derken, geçtiğimiz dönemde takım menajeri olarak görev yapan Meriç Can Özçil ise “Galakticos ve Türk esporu için yaptıklarına 6 ay boyunca yakından şahit oldum. Yolun açık, hakkında en iyisi olsun dostum. Bana Galakticos’ta görev verdiğin için tekrar teşekkürler.” dedi.

Yaşanan ayrılığın ardından herhangi bir açıklama yayınlamayan Bilal “Voicebringer” Dengiz’in Twitter hesabı üzerinden sadece “…” şeklinde bir paylaşım yapması akıllarda soru işareti oluşturdu.


İlginizi Çekebilir:

SHN Espor kadın VALORANT takımının tamamı ile yollar ayrıldı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor