Connect with us

Espor

VONS: “Şampiyonluğa adım adım ilerleyeceğiz.”

Zula Süper Lig’de heyecan artmaya devam ediyor. Galatasaray Espor oyuncusu VONS ve GoF oyuncusu W4SiLi, 6. hafta maçları öncesi bazı açıklamalarda bulundu.

zula süper lig

Zula Süper Lig’de heyecan devam ediyor. Çekişmeli maçlara ev sahipliği yapan ligde altıncı haftaya gelindi. Bu haftanın maçlarından biri olan Gamers of Future – Galatasaray Espor karşılaşması öncesi, her iki takımdan birer oyuncu bazı açıklamalarda bulundu.

“Elimizden gelenin en iyisini yapacağız”

Galatasaray Espor’un oyuncusu Aytekin “VONS” Yeşbek, maç öncesi yaptığı açıklamada maçın önemine değindi: “Bu hafta ligin kaderini belirleyecek iki maça çıkacağız. Bunlardan birisi Gamers of Future maçı ve rakibimizi mutlak yenmemiz gerekiyor. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bu hafta taraftarımızın desteği ile şampiyonluğa adım adım ilerleyeceğiz.”.

“Galatasaray maçıyla birlikte çıkışa geçmek istiyoruz”

Açıklamasında takımın performansını değerlendiren Gamers of Future oyuncusu Ertuğrul “W4SiLi” Pala, takımın hedefinden bahsetti: “Genel olarak 3. sezonun ilk yarısını kötü kapattığımızı düşünüyorum. Bireysel ve takım performansı olarak düşük seviyedeydik. Galatasaray maçı ile beraber çıkışa geçip ligi bitirebildiğimiz en iyi yerde bitirmek istiyoruz.”.

 

Okumaya ve yazmaya meraklı biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Espor