Connect with us

Espor

VPG Champions eLeague’de temsilcilerimizin rakipleri belli oluyor!

VPG Champions eLeague’de temsilcilerimiz Altay Espor, Beşiktaş, MKE Ankaragücü ve HAK3 Esports’un rakipleri belli oluyor!

VPG Champions eLeague'de temsilcilerimizin rakipleri belli oluyor!
Twitter: OfficialVPG

FIFA’nın Pro Clubs modunun Şampiyonlar Ligi  turnuvası olarak geçen VPG (Virtual Pro Gaming) Champions eLeague’de mücadele edecek olan takımlar belli oldu. Farklı ülkelerden toplamda 64 farklı takımın katıldığı turnuvada ise, ülkemizi temsil edecek olan dört farklı takım var. Şampiyonluk için mücadele edecek dört takımımız olan Altay Espor, Beşiktaş, MKE Ankaragücü ve HAK3 Esports‘un rakipleri yarın yani 1 Mart tarihinde belli olacak. Yapılan açıklamada, yarın saat 21.30’da VPG’in resmi Youtube hesabı üzerinden kura çekiminin yayınlanacağı belirtildi.

https://twitter.com/AltayEspor/status/1630544446793154562

VPG Champions eLeague ödülleri

Bu büyük ve heyecanlı etkinlikte mücadele edecek olan 64 takım sadece şampiyonluk unvanı için değil, aynı zamanda para ödülü için de yarışacaklar. Turnuvanın sonunda para ödülü kazanacak olan 4 takımın alacakları miktar ise şu şekilde:

  1. 2000$
  2. 250$
  3. 150$
  4. 100$

Bu büyük turnuvada ülkemizi temsil edecek olan Altay Espor, Beşiktaş, MKE Ankaragücü ve HAK3 Esports‘a başarılar dileriz.


İlginizi Çekebilir: Dignitas Fortnite Dünya Kupası şampiyonu Bugha ile anlaştı

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor