Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

WePlay! Lock and Load CS: GO turnuvasında şampiyon Team Vitality oldu

woxic’li HellRaisers’ı mağlup eden Team Vitality, WePlay! Lock and Load turnuvasını şampiyon olarak tamamladı.

Online olarak düzenlenen ve 12 takımın mücadele ettiği WePlay! Lock and Load CS: GO turnuvasında kazanan Team Vitality oldu.

Turnuvanın finalinde Team Vitality’nin karşısında woxic’in de formasını giydiği HellRaisers vardı. Bildiğiniz üzere HellRaisers, yarı finalde XANTARES’in formasını giydiği BIG ile karşılaşmış ve bu maçtan 2-0 galip ayrılarak finale yükselmişti. Team Vitality ise Danimarka ekibi OpTic Gaming’i mağlup ederek finalde yer almaya hak kazanmıştı. bo3 formatında oynanan final karşılaşması TSİ 21.00’da başladı. İlk harita HR tarafından Cache olarak belirlendi. İlk yarıyı 8-7 geride kapatan Vitality, ikinci yarıda öne geçmeyi bildi ve maçtan 16-10 galip ayrıldı. Seride 1-0 öne geçen Vitality, ikinci harita olarak Dust2’yi tercih etti. Bu haritanın ilk yarısının sonunda ise tekrardan 8-7 skor oluştu fakat bu sefer Vitality lehineydi. İkinci yarıda istediği oyunu sergileyemeyen HellRaisers, hiç raund alamayarak maçtan 16-7 mağlup ayrıldı. Seriyi 2-0’a getiren Team Vitality, WePlay! Lock and Load turnuvasında şampiyonluğunu ilan etti.

Turnuvanın final serisine Nathan “NBK-” Schmitt‘in performansı damgasını vurdu. 49 kez öldüren ve sadece 28 kez ölen NBK-, tam 1.60 rating elde ederek zirvede yer aldı. HellRaisers adına mücadele eden temsilcimiz Özgür “woxic” Eker ise maç esnasında bir takım problemler yaşadı. Karşılaşmayı Türkiye’de oynayan woxic, Twitter hesabı üzerinden maç esnasında yaşadığı ping sıkıntısına dair bir Tweet yayınladı. Karşılaşmayı 70 ping ile oynadığını belirten oyuncu, 25 kez öldürdü ve 36 kez öldü. woxic’in elde ettiği rating ise 0.72.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive